• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیرگاه فیات

خدمات سرویس های دوره ای و تعمیرگاه فیات

خدمات سرویس های دوره ای و تعمیرگاه فیات

اگر صاحب یک خودرو از برند فیات (FIAT) هستید، در تویولند می توانید خدمات تعمیرگاهی ذیل را دریافت نمایید:

  • تعمیر موتور فیات
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک فیات
  • تعمیر جلوبندی فیات
  • تعمیرات برق تخصصی فیات
  • نصب آپشن های فیات
  • سرویس های دوره ای فیات

فیات یک شرکت خودرو سازی ایتالیایی و زیر مجموعه ای از FCA ایتالیا S.P.A است. تاریخچه شروع این کمپانی به سال 1899 و زمانی که اولین اتومبیل فیات، یعنی فیات چهار اسب بخاری ساخته شد بر می گردد. فیات بزرگترین تولید کننده اتومبیل در ایتالیاست. در طول تاریخ بیش از 100 ساله این کمپانی، این شرکت همچنان به عنوان بزرگترین تولید کننده اتومبیل در اروپا و سومین در جهان پس از جنرال موتورز و فورد به مدت بیش از بیست سال، به شمار می رفت.

این روند تا شروع بحران صنعت خودرو در اواخر دهه 1980 میلادی ادامه یافت. در سال 2013 فیات از نظر تعداد، به عنوان دومین اتومبیل سازی بزرگ اروپا و هفتمین در جهان شناخته شد. این شرکت علاوه بر خودرو، اقدام به ساخت موتور های ریلی، اتومبیل های نظامی، تراکتور، هواپیما و اسلحه نیز کرده است.

اتومبیل های برند فیات در نقاطی مختلفی از جهان ساخته می شوند. بزرگترین کشور تولید کننده این خودرو در خارج از ایتالیا، برزیل است، جایی که فیات محبوب ترین برند بازار است. علاوه بر آن فیات کارخانه هایی در کشور های آرژانتین، لهستان و مکزیک نیز دارد.

این شرکت جوایز بین المللی متعددی نیز به خاطر اتومبیل هایش دریافت کرده است، از جمله نه دوره عنوان خودروی سال اروپا (بیش از هر شرکت خودرو ساز دیگری)، و همچنین بارها به عنوان کمترین تولید کننده CO2 در بین خودروهای اروپایی.

مهندس علی حمیدی 09124254922

تهران، تهرانپارس، دلاوران، تکاوران شمالی، چهارراه سی متری دوم (جهان شاه لو)، پلاک ۳۲۱

بازار اصلی فیات در اروپاست و بیشتر تمرکز این شرکت نیز بر بازار خود ایتالیاست. فیات در تاریخ خود موفقیت های بسیاری با خودروهای بخش درون شهری و سوپر مینی داشته و در حال حاضر نیز تمرکز خاصی بر این دو بخش دارد (84 درصد از سهم فروش این شرکت در سال 2011). این خودروساز در حال حاضر هیچ اتومبیل بزرگ خانوادگی تولید نمی کند، این دو بخش توسط دو برند آلفا رومئو و لانسیا پوشش داده می شود که هم اکنون فیات مالک آنهاست.

سهم فیات از بازار اروپا از 9.4 درصد در سال 2000 به 5.8 درصد در سال 2004 کاهش پیدا کرد. در این زمان فیات مدیر اجرایی خود را تغییر داد و از آن پس و در سال 2009 سهم این شرکت از بازار اروپا به   9.1درصد رسید.

سرجیو مارکیونه، مدیرعامل شرکت فیات در سال ۲۰۰۹ اعلام کرد این شرکت مایل است بخش اروپایی جنرال موتورز، سومین غول خودروسازی جهان را خریداری نماید. فیات که چندی قبل هم شرکت ورشکسته کرایسلر را تصاحب کرده بود، با این خرید قصد داشت یکی از بزرگ‌ترین شرکت ‌های خودروسازی جهان را ایجاد کند. در صورت تشکیل چنین شرکتی، میزان فروش آن به بیش از ۶ میلیون خودرو و درآمد آن نیز به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار در سال می رسید.

شرکت اکسور با 30.1 درصد بزرگترین سهامدار کمپانی خودرو سازی فیات است، این شرکت که در مالکیت خانواده آنیلی قرار دارد علاوه بر فیات، مدیریت باشگاه یوونتوس و چندین شرکت های دیگر را نیز به عهده دارد.

جهت بهره مندی از خدمات تعمیر فیات ، با مجموعه تویولند تماس بگیرید.

خدمات سرویس های دوره ای و تعمیرگاه فیات

خدمات مجموعه تخصصی تویولند