• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

موتور بنز و ب ام و استوک

  • خانه
  • /
  • موتور بنز و ب ام و استوک
موتور بنز و ب ام و استوک

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور بنز و ب ام و استوک

موتور یکی از اجزای مهم خودرو بوده و نقش تولید نیرو برای حرکت را به عهده دارد. حجم موتور، سیلندر، قدرت آن، حداکثر سرعت، وزن و سرعت سوخت آن از جمله مشخصات فنی موتور است و همه این موارد در کنار هم تعیین کننده کیفیت و کارایی موتور می‌باشد.

قیمت موتور بنز و ب ام و

قیمت موتور بنز و ب ام و با توجه به تورم و نرخ دلار محاسبه می‌شود و نمی‌توان قیمت واحدی برای این موتورها تعیین کرد. از طرفی قیمت موتورهای آکبند، استوک و … با هم متفاوت است.

آشنایی با موتورهای بنز و ب ام و

شرکت بنز یکی از تولیدکنندگان اتومبیل‌های لوکس در سراسر جهان است. موتورهای مورد استفاده در بنز نشان از نوعی نمایش قدرت دارند و اغلب به شکل دستی توسط متخصصین مربوطه ساخته می‌شوند و همین مسئله کیفیت موتورهای این شرکت را تضمین می‌کند. در تولید موتورهای بنز تاکید بر استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر برای کاهش تولید دی‌اکسیدکربن و آلودگی محیطی است. از جمله مزایای این نوع موتورها می‌توان به دوام و مقاومت بالای آن، مصرف سوخت کم، نیاز پایین به سرویس‌دهی و قدرت زیاد در دور پایین اشاره کرد.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

شرکت ب ام و  نیز از سال 1917 و از آن زمان که تولید موتورهای هواپیما را شروع کرد آغاز به کار نمود و به تدریج رو به تولید انواع موتورهای اتومبیل، هواپیما و موتورسیکلت گذاشت. این شرکت در حال حاضر در کشورهای مختلفی چون بزریل، چین، آلمان، آفریقای جنوبی، آمریکا و … فعالیت دارد و انواع موتوهای مختلفی چون M87، M328، M335، M10 و … را تولید می‌کند. در این خودروها از انواع موتورهای توربوشارژ استفاده می‌شود و به همین دلیل کارایی بالایی دارند. هزینه نگهداری این نوع خودروها بسیار به صرفه است و چون موتور طول عمر و داوم بسیاری دارد کم‌تر نیاز به تعمیرات پیدا خواهد کرد. از این نظر موتورهای استوک با موتور اصلی تفاوت چندانی ندارند.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

موتور بنز و ب ام و استوک

مشکلات موتور بنز و ب ام و

با وجود همه این مطالب خودروهای بنز و ب ام و نیز ممکن است دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. بخش‌های مکانیکی خودرو شامل موتور، سیستم تعلیق، انتقال قدرت، گیربکس و … است و در صورت خرابی نیاز به تعمیرات دقیق و یا تعویض با قطعه اصلی یا استوک خواهند داشت. مشکلات موتور بنز به دلایل مختلفی بروز پیدا می‌کند. از جمله این دلایل عبارتند از:

عدم دوران استاتر به دلیل: قطع شدن مدار الکتریکی و ضعیف شدن باتری

جرقه نزدن شمع به دلیل: معیوب بودن کویل و خطای سیستم جرقه الکتریکی

عیب داشتن سیستم جرقه سوخت به دلیل: عدم کافی بودن سوخت و مسدود بودن لوله سوخت

کاهش فشار کمپرس سیلندر به دلیل: ساییده شدن پیستون، ترک برداشتن سیلندر وشل شدگی مانی فولد ورودی و …..

وجود علائم مختلفی نیز نشان دهنده نیاز موتور ب ام و به تعمیر است، از جمله:

روشن شدن چراغ‌های هشدار دهنده

لرزش بدنه : لرزش بدنه معمولا با تعویض روغن موتور یا تسمه‌ها برطرف می‌شود.

موتور بنز و ب ام و استوک

سر و صدای زیاد ماشین

استمشمام بوی سوختگی: شل شدن و یا پارگی تمسه‌های موتور و یا تماس لوله‌های پلاستیکی که برای حمل مایعات موتور استفاده می‌شود با قسمتی از خود موتور نیاز به تعمیر را ضروری خواهند کرد.

خروج دود غیر عادی: دودهای سفید و یا آبی نشان از خرابی موتور دارند.

توان پایین در وقت گاز دادن: در صورتی که سیستم سوخت‌رسانی موتور مشکل پیدا کرده باشد ماشین با گاز دادن به سرعتی که لازم است نمی‌رسد و …

هزینه تعمیر موتورهای بنز و ب ام و

هزینه تعمیر موتورهای بنز و ب ام و بسته به علت بروز مشکل متفاوت است و بعد از بررسی مشکل و عیب‌یابی هزینه تعمیر محاسبه می‌شود. از طرفی تنها خرید موتور مهم نیست بلکه نصب و تعویض موتور نیز بسیار اهمیت دارد.

خرید موتورهای استوک بنز و ب ام و

تهیه قطعات اصلی به منظور تعمیر موتور ماشین‌هایی مثل بنز و ب ام و که وارداتی هستند بسیار پرهزینه است. در چنین مواردی می‌توان از قطعه استوک استفاده کرد. قطعه استوک قطعه‌ای است که هرچند کارکرده است، اما فابریک و اصل می‌باشد. از طرفی یافتن قطعه استوک و اطمینان از آن ممکن است بر نگرانی شما بیفزاید و به همین دلیل تهیه قطعه استوک باید از محلی مطمئن و با قیمت مناسب صورت بگیرد. برای تهیه قطعات استوک موتورهای بنز و ب ام و می‌توانید به تعمیرگاه تویولند مراجعه نمایید.

ضمانت موتورهای استوک بنز و ب ام و

یکی از موارد مهم در هنگام خرید و پس از خرید موتورهای استوک بنز و ب ام و رضایت مشتریان است. قیمت مناسب و کیفیت بالای لوازم یدکی این فروشگاه و وجود ضمانت پس از فروش سبب جلب رضایت مشتریان است. ما به همه این خدمات می‌اندیشیم و موتورهای استوک بنز و ب ام و را با تضمینی قطعی به شما مشتریان عزیز عرضه خواهیم کرد.

خدمات دیگر تویولند