• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

سرویس های دوره ای خودرو

  • خانه
  • /
  • سرویس های دوره ای خودرو
سرویس های دوره ای خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

سرویس های دوره ای خودروهای لوکس و وارداتی

بخش دیگر از خدماتی که در تویولند ارائه ‌می‌شود، انجام سرویس های دوره ای خودرو است. سرویس های دوره ای خودرو ممکن است با توجه به دربرداشتن هزینه‌‌‌های نه چندان پایین غیر ضروری به نظر برسند، اما در حقیقت صرف نظر از اینکه چه خودرویی دارید این کار بخشی جدایی ناپذیر از نگهداری خودرو است و ‌می‌بایست در فواصل زمانی مشخص انجام گیرد. به این ترتیب تا حد امکان از استهلاک و خرابی‌‌های زود هنگام خودرو جلوگیری شده و به عمر مفید آن اضافه ‌می‌گردد.

سرویس های دوره ای خودرو محدود به تعویض روغن و فیلتر نمی‌شود، بلکه به معنی تعویض کلیه قطعات مصرفی اتومبیل و برخی بازرسی های دوره ای است. خدماتی همچون تعویض فیلتر بنزین، تعویض تسمه تایم، تعویض شمع‌‌ها، تعویض مایع خنک کننده، تعویض لنت و روغن ترمز، چک کردن باتری و دینام، تعویض وایر، بررسی چرخ‌‌ها و لاستیک‌‌ها از لحاظ میزان باد و همچنین تعویض در صورت ساییدگی، بررسی وضعیت گیربکس، گزارش سیستم تعلیق و هندلینگ، گزارش سیستم سوخت رسانی، تنظیم موتور، تنظیم نور چراغ‌‌ها، بررسی سطح آب رادیاتور، تنظیم فرمان و جلوبندی، بازدید از عملگرهای موتور، بازدید از تسمه و پروانه و غیره، همگی جزء سرویس های دوره ای خودرو هستند.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

هر چه خودروی شما لوکس تر و قیمت آن بالاتر باشد بدون شک هزینه‌‌های سرویس دوره ای نیز بالاتر خواهد رفت، اما از طرفی باید در نظر داشت که دوام قطعات خودروهای وارداتی خصوصا خودروهای آلمانی و ژاپنی بسیار خوب است و میزان استهلاک آنها پایین تر است. بنابراین ممکن است بسیاری از قطعات هنگام بازرسی دوره ای نیازی به تعویض نداشته باشند.

تویولند ‌می‌تواند وظیفه انجام سرویس‌‌های دوره ای خودروهای لوکسی از جمله بنز ، آئودی ، بی ام و ، تویوتا ، لکسوس ، هیوندا ، هوندا ، پورشه ، میتسوبیشی ، کیا و غیره را به خوبی انجام دهد.

برخی از این سرویس‌‌ها ماهیانه بوده و برخی هر شش ماه یکبار و یا هر سال یکبار هستند و برخی نیز به میزان کارکرد خودرو بستگی دارند. تویولند ‌می‌تواند در صورت تمایل مشتری، برای انجام سرویس‌‌های دوره ای خودرو تشکیل پرونده داده و مشخصات فنی خودرو و میزان کارکرد و زمان آخرین تعویض‌‌ها را بر حسب میزان کارکرد در آن ثبت نماید. پس از آن هنگام سررسید سرویس‌‌های دوره ای، با مالک خودرو تماس گرفته ‌می‌شود تا در صورت تمایل برای انجام سرویس اقدام نماید.  به این ترتیب افراد تعویض مواد مصرفی خودروی خود را فراموش نخواهند کرد.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

سرویس های دوره ای خودرو

خدمات دیگر تویولند