• تلفن: 09129426434
 • ایمیل: info@toyoland1.com
 • ساعات کاری: 08:00-21:00

خرید موتور استوک اسپورتیج

 • خانه
 • /
 • خرید موتور استوک اسپورتیج
خرید موتور استوک اسپورتیج

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

موتور اسپورتیج

ماشین اسپورتیج ظاهری تند و تیز دارد و طراحی آن هرچند دارای جزئیات زیادی نیست اما بسیار درست و منظم می‌باشد. بدنه آرام و تمیز آن جذابیت بسیار زیادی برای رانندگان داشته و کابین ماشین دارای یک صفحه نمایش لمسی، بزرگ و روشن است و به همین دلیل بسیار دلنشین می‌باشد. صندلی‌های جلو این ماشین فضای کافی و راحتی دارند و صندلی‌های عقب شبیه به یک نیمکت هستند اما به طور کلی فضای خوبی در اختیار سرنشینان قرار می‌دهند. چراغ‌ها حالتی خشن دارند و کم‌تر کسی است که چنین نمایی را دوست نداشته باشد. هرچند در عقب ماشین نیز چراغ‌ها تا حدی بزرگ هستند اما هیجانی زیادی را القا نمی‌کنند.

ویژگی‌های اسپورتیج

محور محرک این ماشین دو دیفرانسیل است و گیربکس دارای 6 دنده اتوماتیک می‌باشد. موتور 4 سیلندری داشته و حجم موتور 2.4 لیتر است. قدرت موتور معادل 176 اسب بخار است و گشتاوری برابر با 227 نیوتون دارد. شتاب ماشین 10.4 ثانیه است و سرعت 180 کیلومتر بر ساعت دارد. در هر صد کیلومتر 9.6 لیتر مصرف سوخت دارد و شاسی ماشین از نوع یکپارچه و بلند است.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر موتور اسپورتیج

با وجود زیبایی بی‌نظیر، سرعت بالا، استفاده از قطعات و تجهیزات پیشرفته و سایر امتیازات، خودروهای اسپورتیج نیز گاهی با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اولین قدم در شناسایی مشکل موتور بر عهده خود شخص است و در صورت لرزش بدنه، صداهای نامعمول، جوش آوردن خودرو و … باید به فکر رفع مشکل و تعمیر آن باشید. بخش‌های مکانیکی هر خودرو شامل موتور، سیستم تعلیق، انتقال قدرت، گیربکس و … است و ممکن است هر یک از این قسمت‌ها نیاز به تعمیرات دقیق و یا تعویض با قطعه اصلی و یا استوک داشته باشد.

 زمانی که بلوکه سیلندر مثل میل لنگ، یاتاقان، شاتون و یا پیستون دچار خرابی شود و سرسیلندر موتور دچار نقص فنی شود ماشین نیاز به یک تعمیر اساسی خواهد داشت. در چنین حالتی باید موتور را از محفظه باز کرد و از ماشین اسپورتیج خارج نمود. بعد از این کار همه قطعات موتور از هم جدا می‌شوند و عیب‌یابی شروع می‌شود.

هزینه تعمیر موتور اسپورتیج

تعمیر بسته به علت مشکل مثل سرویس کامل شمع، سرویس کامل درجه گاز، دیاگ تخصصی، تست کامل موتور و … هزینه‌ کاملاً متفاوتی خواهد داشت. عوامل اصلی که باعث نیاز موتور اسپورتیج به تعمیر می‌شوند عبارتند از:

 • ایرادات مربوط به تنفس موتور
 • ایرادات مربوط به سوخت رسانی موتور
 • ایرادات مربوط به تراکم
 • و مشکلات مربوط به جرقه زدن
 • ضغیف بودن پمپ
 • استفاده از روغن موتورهای غیر استاندارد که باعث می‌شود ماشین یاتاقان بزند.
 • قدرت کم موتور نسبت به وزن زیاد ماشین

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور استوک اسپورتیج
خرید موتور استوک اسپورتیج

خرید موتور استوک اسپورتیج

در مورد انواع خودروهای وارداتی مثل اسپورتیج تعمیر موتور کار سختی است و تهیه قطعات اصلی بسیار پرهزینه خواهد بود، از طرفی گاهی با وجود تلاش فراوان نمی‌توان قطعه اصلی را پیدا کرد. بنابراین در صورت خرابی این نوع خودروها و نیاز به تعمیر آن‌ها می‌توان از قطعه استوک استفاده کرد. قطعه استوک قطعه‌ای است که مربوط به ماشین موردنظر نیست و هرچند کارکرده است و متعلق به همان ماشین نیست اما فابریک و اصل می‌باشد. با این حال یافتن قطعه استوک و اطمینان از آن ممکن است بر نگرانی شما بیفزاید و به همین دلیل تهیه قطعه استوک باید از محلی مطمئن و با قیمت مناسب صورت بگیرد.

ضمانت موتور استوک اسپورتیج

رضایت مشتریان از موتورهای استوک امری بسیار مهم است. به همین منظور لوازم استوک خودروهای وارداتی که موتورهای استوک اسپورتیج را نیز عرضه می‌کند کارکرد این موتورها را تضمین کرده و هدفی جز جلب رضایت شما مشتریان عزیز ندارد. با مراجعه به این فروشگاه شما عزیزان می‌توانید انواع موتورهای استوک را با تضمینی قطعی تهیه نمایید و از کیفیت و کارایی بسیار بالای این قطعات اطمینان داشته باشید.

خدمات دیگر تویولند