• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

صفرشویی خودرو

صفر شویی خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

صفرشویی خودرو

امروزه بسیاری از افراد با کارواش های قدیمی و سنتی خداحافظی کرده اند. صفرشویی خودرو یکی از روش های جدید شستشوی خودرو می باشد. در این روش تمامی قطعات داخل اتاق، کاپوت، در ها و بدنه خودرو با استفاده از مواد شوینده مخصوص شسته می شوند. علاوه بر این موارد، در صفرشویی موتور خودرو شما نیز بررسی می شود و تمامی روغن های اضافه، شسته و توسط کمپرسور هوا خشک می شوند.

در صفر شویی خودرو قسمت های پلاستیکی شسته شده، با استفاده از تهویه مناسبی خشک می شوند. همچنین قسمت های رنگ دار خودرو با استفاده از واکس های مخصوص، براق می شوند. در صفر شویی پس از شستشو، بدنه خودرو را با استفاده از حوله های نرم خشک کرده و با استفاده از ابرهای مخصوصی تمامی آلاینده های موجود در بدنه خودرو را پاک می کنند.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

انواع روش های صفرشویی خودرو

برای انجام صفر شویی خودرو دو روش وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

صفرشویی خودرو با استفاده از آب فشار قوی

در این روش، بدنه خارجی خودرو را با استفاده از آب فشار قوی تمیز می کنند. برای تمیز کردن قسمت های داخلی خودرو، در این روش از اسپری های مخصوص استفاده می کنند. در مواردی، بی کیفیت بودن این اسپری ها می تواند بر روی قسمت های داخلی خودرو تاثر منفی بگذارد.

صفرشویی خودرو با بخار

یکی دیگر از روش های صفر شویی خودرو که باعث ضدعفونی کردن قسمت های مختلف خودرو می شود، استفاده از بخار می باشد. بخار به راحتی می تواند تمامی گرد و غبارهایی که در درزهای خودرو وجود دارند را تمیز کند. صفرشویی با بخار می تواند تمامی آلودگی های خودرو را بدون شستشو از بین ببرد.

مواد مورد استفاده در صفرشویی خودرو

در صفرشویی از مواد مختلفی برای تمیز کردن خودرو استفاده می کنند. این مواد علاوه بر تمیز کردن، باعث درخشان شدن قسمت های داخلی و خارجی خودرو می شوند. برخی از این مواد عبارتند از:

شامپوهای مخصوص

برای تمیز کردن آلودگی های ناشی از لکه رنگ و قیر از شامپوهای مخصوص استفاده می کنند.

واکس مخصوص خودرو

واکس های مخصوص خودرو، بیشتر خاصیت براق کنندگی دارند و سبب تمیزی خودرو نمی شوند. این واکس ها، بدنه خودرو را در برابر نور خورشید و عوامل محیطی دیگر حفظ می کنند و در دیرتر کثیف شدن خودرو نیز نقش دارند.

فوم شستشوی خودرو

فوم های مخصوص شستشو، کف زیادی را از خود ایجاد می کنند که این کف خاصیت پاک کنندگی بالایی دارد و می تواند تمامی آلودگی های بدنه خودرو را از بین ببرد.

اسپری مخصوص شستشوی خودرو

در صفرشویی خودرو از اسپری های مختلفی همچون اسپری رینگ شویی، اسپری موتور شویی و اسپری شیشه پاک کن استفاده می کنند.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

صفر شویی خودرو
صفر شویی خودرو
صفر شویی خودرو

مزایای صفرشویی خودرو

هر وسیله ای پس از مدتی استفاده، کثیف و آلوده می شود. خودرو نیز از وسایلی می باشد که با استفاده از صفرشویی می تواند به حالت اولیه خود برگردد و تمیز و خوشبو شود. در صفرشویی خودرو، تمامی آلودگی های موجود در کفپوش ها، صندلی ها، درها و قسمت دیگر خودرو تمیز می شوند. با توجه موارد گفته شده، صفرشویی دارای مزایایی می باشد که در این قسمت به بیان آنها می پردازیم.

  • در صفرشویی خودرو رنگ، شیشه و پلاستیک ها پولیش می شوند و این امر سبب براق شدن خودرو می گردد.
  • در صفرشویی از مواد آبگریز استفاده می کنند، بنابراین با باریدن باران سطح خودرو به راحتی کثیف نمی شود.
  • استفاده از مواد مخصوص در قسمت های مختلف موجب افزایش کیفیت و تمیزی آن قسمت از خودرو می شود.
  • در صفرشویی از دستگاه های بزرگ و کوچکی استفاده می کنند که این دستگاه ها هیچ گونه آلودگی را بر سطح داخلی و خارجی خودرو باقی نمی گذارد.
  • در صفرشویی از مواد نانو استفاده می شود. استفاده از این مواد از کدر شدن و رنگ پریدگی خودرو جلوگیری می کند.
  • با استفاده از صفرشویی گرد و غبار، لکه و دوده به راحتی از قسمت های داخلی و خارجی خودرو پاک می شود.

قیمت صفرشویی خودرو بر چه مبنایی تعیین می شود؟

قیمت صفرشویی به نوع و مدل خودرو شما بستگی دارد. به هر اندازه که ابعاد خودرو شما بزرگتر باشد و اجزای حساس تری داشته باشد، قیمت صفرشوی بیشتر می شود.

همچنین قیمت صفرشویی به مواد استفاده شده در شستشو و تمیز کردن خودرو نیز وابسته می باشد.

با توجه به موارد بیان شده در این مقاله، می توان گفت صفرشویی خودرو دارای مزایایی می باشد که آن را از کارواش های معمولی و سنتی متمایز می کند. اگر به دنبال روشی برای تمیز و خوشبو کردن خودرو خود هستید، صفرشویی بهترین انتخاب برای شما می باشد.

خدمات دیگر تویولند