• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

نصب آپشن خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09122686411

نصب آپشن خودروهای خیابانی، اسپرت و آفرود

نصب آپشن خودرو :

بخش دیگر در تویولند بخش نصب آپشن های خودروهای مختلف وارداتی است. آپشن ها قابلیت های اضافه تری هستند که باعث افزایش امکانات رفاهی و ایمنی و یا زیبایی ظاهری خودرو و حتی تقویت آن از برخی جهات می شوند. در مورد هر خودرویی با توجه به آپشن هایی که در کارخانه روی آن نصب شده همواره امکان نصب آپشن های بیشتری وجود خواهد داشت.

از جمله آپشنهای قابل نصب روی خودرو می توان به: سامانه های دید در شب، حسگر باران برای حرکت برف پاک کن در مواقع ضروری، سنسورهای پیشگیری از تصادف برای هشدار و ایست کامل خودرو در مواقع خطر، اتصالات آنلاین برای استفاده از وایفای، هد آپ دیسپلی (نمایشگر شیشه‌ی جلو) که اطلاعات لازم را روی شیشه جلو نمایش می دهد، رادار نقطه کور یا  BSM برای مواقعی که خودرو در نقطه کور یک خودروی دیگر واقع شده، مانیتور پشت سری، کی لس استارت، سیستم روشن و خاموش شدن اتوماتیک خودرو در ترافیک، سیستم هشدار خواب آلودگی، مکان یاب GPS برای مسیریابی، دوربین 360 درجه، گرمکن و سردکن صندلی و فرمان، روکش صندلی ها، دکمه تنظیم صدای اگزوز، سقف جیر، سیستم نورپردازی داخل، رینگ و قالپاق اسپورت، سیستم صوتی هارمن کاردون، نصب گارد و رکاب و غیره اشاره کرد.

نصب آپشن خودرو

در اینستاگرام همراه ما باشید!

selective_group-instagram
نصب آپشن خودرو های وارداتی

نصب هر یک از آنها با توجه به نوع خودرو و پیچیدگی های مهندسی و سیستم سیم کشی آن نیاز به مهارت و دانش کافی داشته و برای هر یک از برندهای بنز، بی ام و، پورشه، تویوتا، کیا، هیوندای، میتشوبیشی، لکسوس و… نصب آپشن های خودرو به صورت تخصصی در تویولند انجام می گیرد.

برای نصب آپشنهای خودرویتان می توانید از طریق تماس با دفتر تویولند و یا مراجعه حضوری، در مورد آپشن های قابل نصب روی آن اطلاعات لازم را به دست آورید و موارد مورد نیاز را انتخاب نمایید. برخی از این آپشن ها ممکن است غیرفابریک و سفارشی باشند. آپشن های غیرفابریک باید استانداردهای لازم را دارا بوده و کارایی مناسبی داشته باشند. در عین حال نصب آنها باید توسط افراد متخصص و مجرب صورت گیرد. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای سیستم برق کشی خودرو و باتری آن به وجود آید.

 قطعات و تجهیزاتی که تویولند از آنها برای نصب آپشنهای خودرو استفاده می کند از جمله بهترین و مرغوب ترین قطعات موجود در بازار هستند و تویولند با توجه به استفاده از کادر مجرب و در نظر گرفتن همه جوانب به هنگام نصب، می تواند استفاده از آنها را تا مدتی طولانی تضمین نماید.

تماس بگیرید: 09122686411

خدمات دیگر تویولند