• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

نصب آپشن خودرو

محسن ناطقیان ۰۹۱۲۲۶۸۶۴۱۱

نصب آپشن خودروهای خیابانی، اسپرت و آفرود

نصب آپشن خودرو :

بخش دیگر در تویولند بخش نصب آپشن‌‌های خودروهای مختلف وارداتی است. آپشن‌‌ها قابلیت‌‌های اضافه تری هستند که باعث افزایش امکانات رفاهی و ایمنی و یا زیبایی ظاهری خودرو و حتی تقویت آن از برخی جهات ‌می‌شوند. در مورد هر خودرویی با توجه به آپشن‌‌هایی که در کارخانه روی آن نصب شده همواره امکان نصب آپشن‌‌های بیشتری وجود خواهد داشت.

از جمله آپشنهای قابل نصب روی خودرو ‌می‌توان به: سامانه‌‌های دید در شب، حسگر باران برای حرکت برف پاک کن در مواقع ضروری، سنسورهای پیشگیری از تصادف برای هشدار و ایست کامل خودرو در مواقع خطر، اتصالات آنلاین برای استفاده از وایفای، هد آپ دیسپلی (نمایشگر شیشه‌ی جلو) که اطلاعات لازم را روی شیشه جلو نمایش ‌می‌دهد، رادار نقطه کور یا  BSM برای مواقعی که خودرو در نقطه کور یک خودروی دیگر واقع شده، مانیتور پشت سری، کی لس استارت، سیستم روشن و خاموش شدن اتوماتیک خودرو در ترافیک، سیستم هشدار خواب آلودگی، مکان یاب GPS برای مسیریابی، دوربین 360 درجه، گرمکن و سردکن صندلی و فرمان، روکش صندلی‌‌ها، دکمه تنظیم صدای اگزوز، سقف جیر، سیستم نورپردازی داخل، رینگ و قالپاق اسپورت، سیستم صوتی هارمن کاردون، نصب گارد و رکاب و غیره اشاره کرد.

نصب آپشن خودرو

در اینستاگرام همراه ما باشید!

selective_group-instagram

محسن ناطقیان ۰۹۱۲۲۶۸۶۴۱۱

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

نصب آپشن خودرو های وارداتی

نصب هر یک از آنها با توجه به نوع خودرو و پیچیدگی‌‌های مهندسی و سیستم سیم کشی آن نیاز به مهارت و دانش کافی داشته و برای هر یک از برندهای بنز، بی ام و، پورشه، تویوتا، کیا، هیوندای، میتشوبیشی، لکسوس و… نصب آپشن‌‌های خودرو به صورت تخصصی در تویولند انجام ‌می‌گیرد.

برای نصب آپشنهای خودرویتان ‌می‌توانید از طریق تماس با دفتر تویولند و یا مراجعه حضوری، در مورد آپشن‌‌های قابل نصب روی آن اطلاعات لازم را به دست آورید و موارد مورد نیاز را انتخاب نمایید. برخی از این آپشن‌‌ها ممکن است غیرفابریک و سفارشی باشند. آپشن‌‌های غیرفابریک باید استانداردهای لازم را دارا بوده و کارایی مناسبی داشته باشند. در عین حال نصب آنها باید توسط افراد متخصص و مجرب صورت گیرد. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای سیستم برق کشی خودرو و باتری آن به وجود آید.

 قطعات و تجهیزاتی که تویولند از آنها برای نصب آپشنهای خودرو استفاده ‌می‌کند از جمله بهترین و مرغوب ترین قطعات موجود در بازار هستند و تویولند با توجه به استفاده از کادر مجرب و در نظر گرفتن همه جوانب به هنگام نصب، ‌می‌تواند استفاده از آنها را تا مدتی طولانی تضمین نماید.

تماس بگیرید: ۰۹۱۲۲۶۸۶۴۱۱

خدمات دیگر تویولند