• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

لیسه گیری تخصصی خودرو در شرق تهران

  • خانه
  • /
  • لیسه گیری تخصصی خودرو در شرق تهران
لیسه گیری خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

لیسه گیری خودرو چیست؟

برای از بین بردن خراش‌‌ها و ترک خوردگی‌های عمیق خودرو، بهترین روش حال حاضر لیسه گیری است. در واقع زمانی که از خراش و ترک‌های عمیق صحبت می‌شود، بدنه خودرو که شامل سه لایه است، حتی تا لایه سوم نیز آسیب دیده و نیاز به تعمیر اساسی دارد. لیسه گیری تخصصی که در تویولند انجام می‌گیرد، توسط کادری مجرب انجام می‌گیرد. خراش‌های جزئی راه حل‌های دیگری دارد که زیر مجموعه لیسه گیری به حساب نمی‌آیند.

چگونگی لیسه گیری بدنه خودرو

مراحل لیسه گیری تخصصی به این روال است:

  1. شستشو محل خراش و ترک خوردگی با استفاده از شوینده‌های مخصوص لیسه گیری
  2. استفاده از نور آفتاب یا نور فرابنفش جهت تعیین عمق و اندازه دقیق خراش
  3. پر کردن محل خراش و ترک خوردگی با رنگ خشک همرنگ و بتونه
  4. پس از خشک شدن و جذب رنگ، لیسه‌گیری با لیسه‌های نرم انجام می‌گردد

برای لیسه گیری بدنه خودرو در ابتدا با استفاده شوینده‌‌های مخصوص محل خراش را به خوبی تمیز می‌کنند. سپس در زیر نور آفتاب و یا با استفاده از نور فرابنفش عمق و مساحت خراش را مشخص می‌کنند.

با بررسی میزان عمق و مساحت خراش یا ترک، رنگ خشک مناسب با رنگ خودرو را انتخاب و با بتونه کاری محل خراش را پر می‌کنند. پس از جذب و گیرایی رنگ، نوبت به عمل لیسه گیری می‌رسد. در این مرحله تکنسین‌ها با استفاده از لیسه‌های نرم مخصوص، اضافات رنگ را برطرف می‌کنند. در نهایت فرورفتگی خراش با استفاده از این عمل بر طرف می‌شود.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

پولیش کاری

بعد از عمل لیسه گیری، نوبت به مرحله پولیش کاری بدنه خودرو می‌رسد. برای عملیات پولیش کاری، بدنه خودرو باید کاملا خشک باشد تا رنگ‌‌ها بر روی بدنه پخش نشوند.

پولیش کاری را با استفاده از پولیش جامد قوی و دستگاه‌‌های پولیش انجام می‌دهند. همچنین پولیش باید بر اساس رنگ بدنه خودرو استفاده شود تا آسیبی به خودرو وارد نکند.

بعد از انجام پولیش کاری، نوبت به واکس بدنه خودرو می‌رسد. معمولا از واکس‌‌های نرم برای بدنه خودرو استفاده می‌کنند. اما به طور کلی نوع واکس باید بر اساس میانگین دمای هوا و نوع کاربری خودرو مشخص شود.

هزینه نقاشی و لیسه گیری

هزینه نقاشی و لیسه گیری با توجه به عواملی همچون اندازه و میزان خش ایجاد شده، مدت زمان گذشته از خش ایجاد شده و رنگ مورد نیاز برای ترمیم قبل از مرحله پولیش کاری، تعیین می‌شود.

شما می توانید با مراجعه به مجموعه تویولند از هزینه لیسه گیری خودرو خود توسط تکنسین‌‌های ماهر و با تجربه ما مطلع شوید.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

لیسه گیری خودرو

خدمات دیگر تویولند