• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

انجام لیسه گیری خودرو در شرق تهران

  • خانه
  • /
  • انجام لیسه گیری خودرو در شرق تهران
لیسه گیری خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

لیسه گیری خودرو چیست؟

یکی از راه های از بین بردن خراش های بدنه خودرو، لیسه گیری است. در مواردی که خراش های ایجاد شده بر روی خودرو عمیق و رنگ خودرو دچار ترک خوردگی شده باشد از لیسه گیری استفاده می کنند.

به طور کلی بدنه اتومبیل از سه لایه تشکیل شده است. خراش های سطحی بر روی لایه اول ایجاد می گردند اما خراش های عمیق بر روی لایه های دوم و سوم ایجاد می شوند که توسط لیسه گیری می توان آنها را ترمیم کرد.

چگونگی لیسه گیری بدنه خودرو

برای لیسه گیری بدنه خودرو در ابتدا با استفاده شوینده های مخصوص محل خراش را به خوبی تمیز می کنند. سپس در زیر نور آفتاب و یا با استفاده از نور فرابنفش عمق و مساحت خراش را مشخص می کنند.

با در نظر گرفتن میزان عمق و مساحت خراش، رنگ خشک مناسب را انتخاب و با بتونه کاری محل خراش را پر می کنند. پس از جذب رنگ، نوبت به عمل لیسه گیری می رسد. در این مرحله تکنسین ها با استفاده از لیسه های نرم مخصوص، اضافات رنگ را برطرف می کنند. در نهایت فرورفتگی خراش با استفاده از این عمل بر طرف می شود.

مهندس علی حمیدی 09124254922

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

پولیش کاری

بعد از عمل لیسه گیری، نوبت به مرحله پولیش کاری بدنه خودرو می رسد. برای عملیات پولیش کاری، بدنه خودرو باید کاملا خشک باشد تا رنگ ها بر روی بدنه پخش نشوند.

پولیش کاری را با استفاده از پولیش جامد قوی و دستگاه های پولیش انجام می دهند. همچنین پولیش باید بر اساس رنگ بدنه خودرو استفاده شود تا آسیبی به خودرو وارد نکند.

بعد از انجام پولیش کاری، نوبت به واکس بدنه خودرو می رسد. معمولا از واکس های نرم برای بدنه خودرو استفاده می کنند. اما به طور کلی نوع واکس باید بر اساس میانگین دمای هوا و نوع کاربری خودرو مشخص شود.

هزینه نقاشی و لیسه گیری

هزینه نقاشی و لیسه گیری با توجه به عواملی همچون اندازه و میزان خش ایجاد شده، مدت زمان گذشته از خش ایجاد شده و رنگ مورد نیاز برای ترمیم قبل از مرحله پولیش کاری، تعیین می شود.

شما می توانید با مراجعه به مجموعه تویولند از هزینه لیسه گیری خودرو خود توسط تکنسین های ماهر و با تجربه ما مطلع شوید.

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

لیسه گیری خودرو

خدمات دیگر تویولند