• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

خرید موتور استوک پورشه

  • خانه
  • /
  • خرید موتور استوک پورشه
خرید موتور استوک پورشه

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور پورشه استوک

شرکت پورشه فعالیت خود را در سال 1931 آغاز کرد و امروزه یکی از زیرمجموعه‌های فولکس واگن بوده و از جمله تولیدکنندگان برتر انواع خودروهایی لوکس در جهان است. از سال 1931 تاکنون مدل‌های مختلفی چون پورشه کاین، باکستر، ماکان، پانامرا و … به بازار آمده است. موتورهای هوا خنک تخت پورشه جایگاه خاصی در صنعت خودروسازی دارند و از سالیان دور با نام 911 همراه شده‌اند.

از جمله ویژگی‌های این موتورها سیستم Dynamic Boost است که به منظور کاهش حداکثری تاخیر توربوشارژها هنگام فشار بر روی پدال گاز تعبیه شده است. با استفاده از این سیستم و باز نگه داشتن دریچه گاز عبور هوا به درون محفظه احتراق هر سیلندر امکان پذیر می‌شود و بنابراین بوست تولیدی توربوشارژها در مدار می‌ماند و به همین دلیل مصرف سوخت کاهش می‌یابد. این شرکت از موتورهای تنفس طبیعی در محصولاتی چون GT3 911 استفاده کرده و در بقیه مدل‌ها از موتورهای توربوشارژ استفاده می‌کند.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

خرید موتور استوک پورشه

تعمیر موتور پورشه

با وجود زیبایی بی‌نظیر، سرعت بالا، استفاده از قطعات و تجهیزات پیشرفته و سایر امتیازات، خودروهای پورشه نیز گاهی با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اولین قدم در شناسایی مشکل موتور بر عهده خود شما است و در صورت لرزش بدنه، صداهای نامعمول، جوش آوردن خودرو و … باید به فکر رفع مشکل و تعمیر آن باشید. بخش‌های مکانیکی هر خودرو شامل موتور، سیستم تعلیق، انتقال قدرت، گیربکس و … است و ممکن است هر یک از این قسمت‌ها نیاز به تعمیرات دقیق و یا تعویض با قطعه اصلی و یا استوک داشته باشد.

هزینه تعمیر موتور پورشه

تعمیر بسته به علت مشکل مثل سرویس کامل شمع، سرویس کامل درجه گاز، دیاگ تخصصی، تست کامل موتور و … هزینه‌ کاملاً متفاوتی خواهد داشت. عوامل اصلی که باعث نیاز موتور پورشه به تعمیر می‌شوند عبارتند از:

  • ایرادات مربوط به تنفس موتور
  • ایرادات مربوط به سوخت رسانی موتور
  • ایرادات مربوط به تراکم
  • و مشکلات مربوط به جرقه زدن

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

در مورد انواع خودروهای وارداتی مثل پورشه تعمیر موتور کار سختی است و تهیه قطعات اصلی بسیار پرهزینه خواهد بود، از طرفی گاهی با وجود تلاش فراوان نمی‌توان قطعه اصلی را پیدا کرد. بنابراین در صورت خرابی این نوع خودروها و نیاز به تعمیر آن‌ها می‌توان از قطعه استوک استفاده کرد. قطعه استوک قطعه‌ای است که مربوط به ماشین موردنظر نیست و هرچند کارکرده است و متعلق به همان ماشین نیست اما فابریک و اصل می‌باشد. با این حال یافتن قطعه استوک و اطمینان از آن ممکن است بر نگرانی شما بیفزاید و به همین دلیل تهیه قطعه استوک باید از محلی مطمئن و با قیمت مناسب صورت بگیرد.

ضمانت موتور استوک پورشه

رضایت مشتریان از موتورهای استوک امری بسیار مهم است. به همین منظور لوازم استوک خودروهای وارداتی مهندس علی حمیدی که موتورهای استوک پورشه را نیز عرضه می‌کند کارکرد این موتورها را تضمین کرده و هدفی جز جلب رضایت شما مشتریان عزیز ندارد. با مراجعه به این فروشگاه شما عزیزان می‌توانید انواع موتورهای استوک را با تضمینی قطعی تهیه نمایید و از کیفیت و کارایی بسیار بالای این قطعات اطمینان داشته باشید.

خدمات دیگر تویولند