• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر موتور خودرو

  • خانه
  • /
  • تعمیر موتور خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922 - 09121888807

تعمیر موتور خودرو ، عیب یابی موتور خودرو

تعمیر موتور خودرو

تویولند مرکز تخصصی تعمیر انواع خودروهای وارداتی و اتومبیل هایی از برندهای مختلف اروپایی، کره ای و ژاپنی است. این مرکز با توجه به برخورداری از کادری مجرب و کار آزموده، خدمات فنی و مهندسی مناسب و با کیفیتی در زمینه تعمیرات تخصصی خودرو هایی مثل بنز ، بی ام و، میتسوبیشی، مزدا، پورشه، کیا، هیوندا و … به مراجعین ارائه می دهد.

 از جمله این خدمات می توان به تعمیرات تخصصی موتور خودرو هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی اشاره نمود. موتور خودرو بدون شک بخش اصلی و قلب تپنده آن است و در صورت بروز مشکل نمی توان در مورد آن اهمال نمود. از طرفی با توجه به پیچیدگی موتور خودروهای امروزی و وابستگی مستقیم عملکرد بخش مکانیکی و الکتریکی موتور با یکدیگر، حساسیت کار بسیار بالاست. مشکلاتی از قبیل روغن سوزی، یاتاقان زدن، سوختن واشر سرسیلندر، ایراد کوئل، کار نکردن دینام، مشکل کاتالیزور، خام سوزی و … جزء تعمیرات موتور خودرو محسوب می شوند و در صورت بروز، تویولند می تواند طی یک زمان بندی مناسب و با کیفیتی بالا به رفع و اصلاح آنها بپردازد.

تعمیر موتور خودرو
تعمیر تخصصی موتور هیوندای و کیا

علاوه بر آن مشکلات مربوط به ای سی یو (ECU) نیز در زمره تعمیرات تخصصی موتور خودرو قرار می گیرند. اگر اتومبیل شما ارورهای ای سی یو ارسال می کند، می توانید جهت رفع مشکل به تویولند مراجعه نمایید. ای سی یو در واقع مجموعه ای از سنسورهاست که روی موتور خودرو نصب هستند و عملکرد آن را کنترل می نمایند.

موتور خودروهای لوکسی همچون مرسدس بنز دارای مهندسی منحصر به فرد خود هستند. کمپانی مشهور و معظم بنز که نخستین تولید کننده خودروهای بنزینی در جهان است، تولیدات خود را در کلاس های مختلف طبقه بندی نموده است و همانطور که احتمال خرابی موتور یا قطعات دیگر خودرو با توجه به مهندسی دقیق و هوشمندانه آن کم است، تعمیرات آنها نیز کاری دشوار بوده و به مهارت و دانش بالایی احتیاج دارد. تویولند می تواند علاوه بر تعمیرات تخصصی موتور خودروی برند شما، خدماتی نظیر تعمیر تخصصی برق ، تعمیر داشبورد و … را به کاربران ارائه دهد.

 تویولند در زمینه‎ های دیگری همچون عیب یابی موتور پیش از باز کردن آن ، تنظیم موتور برای استاندارد نمودن مصرف سوخت ، انطباق موتور با الزامات مربوط به معاینه فنی و مواردی از این قبیل نیز خدمات کاملی به مراجعین خود ارائه خواهد داد.

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

خدمات دیگر تویولند