• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر موتور خودرو

  • خانه
  • /
  • تعمیر موتور خودرو

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

تعمیر موتور خودرو ، عیب یابی موتور خودرو

تعمیر موتور خودرو (تعمیر اساسی موتور خودرو)

تویولند مرکز تخصصی تعمیر انواع خودروهای وارداتی و اتومبیل‌‌هایی از برندهای مختلف اروپایی، کره ای و ژاپنی است. این مرکز با توجه به برخورداری از کادری متخصص و کار آزموده، خدمات فنی و مهندسی مناسب و با کیفیتی در زمینه تعمیرات تخصصی خودرو‌‌هایی مانند بنز ، بی ام و ، میتسوبیشی ، مزدا ، پورشه ، کیا ، هیوندا و … به مراجعین ارائه ‌می‌دهد.

منظور از تعمیر اساسی موتور (Engine) خودرو، بررسی مشکل و عیب یابی دقیق موتور خودروی خارجی شما است که مطمئناً در تعمیرات حرفه ای و تعویض قطعه مشکل دار تاثیر بسزایی خواهد داشت. گاهی وقت‌‌ها تشخیص مشکل اشتباه باعث عدم رفع مشکل و هزینه‌‌های بی مورد ‌می‌شود. تویولند با کادری آموزش دیده و با تجریه با تضمین رفع مشکل، موتور خودروی خارجی شما را تعمیر ‌می‌کند که رضایت خاطر مشتری جلب شود.

تعمیر اساسی موتور خودرو

تعمیر موتور خودرو

 از جمله این خدمات ‌می‌توان به تعمیرات تخصصی موتور خودرو هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برقی اشاره نمود. موتور خودرو بدون شک بخش اصلی و قلب تپنده آن است و در صورت بروز مشکل نمی‌توان در مورد آن اهمال نمود. از طرفی با توجه به پیچیدگی موتور خودروهای امروزی و وابستگی مستقیم عملکرد بخش مکانیکی و الکتریکی موتور با یکدیگر، حساسیت کار بسیار بالاست. مشکلاتی از قبیل روغن سوزی ، یاتاقان زدن ، سوختن واشر سرسیلندر ، ایراد کوئل ، کار نکردن دینام ، مشکل کاتالیزور ، خام سوزی و … جزء تعمیرات موتور خودرو محسوب ‌می‌شوند و در صورت بروز، تویولند ‌می‌تواند طی یک زمان بندی مناسب و با کیفیتی بالا به رفع و اصلاح آنها بپردازد.

در حال حاضر به دلیل حجم زیاد استفاده از خودروهای کره ای همچون کیا و هیوندای، تویولند تمرکز بیشتری روی تعمیرات اساسی و فنی موتور این دو برند دارد. تعمیر موتور اسپورتیج از برند کیا و تعمیر موتور آزرا و سانتافه خود را بدون هیچ شکی به تویولند بسپارید!

در ویدئوهای زیر مراحل تعمیر موتور خودرو که در تویولند انجام می شود را مشاهده فرمایید:

تماس بگیرید: 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر تخصصی موتور هیوندای و کیا

علاوه بر آن مشکلات مربوط به ای سی یو (ECU) نیز در زمره تعمیرات تخصصی موتور خودرو قرار ‌می‌گیرند. اگر اتومبیل شما ارورهای ای سی یو ارسال ‌می‌کند، ‌می‌توانید جهت رفع مشکل به تویولند مراجعه نمایید. ای سی یو در واقع مجموعه ای از سنسورهاست که روی موتور خودرو نصب هستند و عملکرد آن را کنترل ‌می‌نمایند.

تعمیر اساسی موتور خودرو

موتور خودروهای لوکسی همچون مرسدس بنز دارای مهندسی منحصر به فرد خود هستند. کمپانی مشهور و معظم بنز که نخستین تولید کننده خودروهای بنزینی در جهان است، تولیدات خود را در کلاس‌‌های مختلف طبقه بندی نموده است و همانطور که احتمال خرابی موتور یا قطعات دیگر خودرو با توجه به مهندسی دقیق و هوشمندانه آن کم است، تعمیرات آنها نیز کاری دشوار بوده و به مهارت و دانش بالایی احتیاج دارد. تویولند ‌می‌تواند علاوه بر تعمیرات تخصصی موتور خودروی برند شما، خدماتی نظیر تعمیر تخصصی برق ، تعمیر داشبورد و … را به کاربران ارائه دهد.

 تویولند در زمینه‎‌‌های دیگری همچون عیب یابی موتور پیش از باز کردن آن ، تنظیم موتور برای استاندارد نمودن مصرف سوخت ، انطباق موتور با الزامات مربوط به معاینه فنی و مواردی از این قبیل نیز خدمات کاملی به مراجعین خود ارائه خواهد داد.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خدمات دیگر تویولند