• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

خرید موتور کیا و هیوندای استوک

  • خانه
  • /
  • خرید موتور کیا و هیوندای استوک
خرید موتور کیا و هیوندای استوک

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

موتور کیا و هیوندای استوک

موتور یکی از اجزای مهم خودرو است و نقش تولید نیرو به منظور حرکت را به عهده دارد. موارد مختلفی مثل حجم موتور، سیلندر، قدرت آن، حداکثر سرعت، وزن و سرعت سوخت از جمله مشخصات فنی موتور هستند و مجموعه این عوامل در کنار هم تعیین کننده کیفیت و کارایی موتور می‌باشند.

قیمت موتور کیا و هیوندا

قیمت موتور کیا و هیوندا با توجه به تورم و قیمت روز بازار متفاوت است و نمی‌توان قیمت دقیقی برای این موتورها تعیین کرد.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

آشنایی با موتورهای کیا و هیوندا

انواع مختلفی از خودروهای کیا و هیوندا وجود دارد، ما در این مطلب به اختصار در مورد دو خودروی هیوندای توسان و کیا اسپورتیج که از جمله پرفروش‌ترین مدل‌ها هستند صحبت خواهیم کرد:

در هیوندای توسان از یک موتور 2.4 لیتری با قدرت 182 اسب بخار و 240 نیوتون متر گشتاور مفید استفاده شده است. البته ممکن است قدرت خروجی این موتور کم‌تر از حد انتظار باشد اما در انواع مسابقات شتاب و سرعت و سبقت عملکرد خوبی از خود نشان داده است. این خودرو در 9.1 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت رسیده و در نهایت سقف سرعت آن به 194 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

کیا اسپورتیج نیز مثل هیوندا دارای موتوری 2.4 لیتری است که این موتور به یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک جفت شده است. مانند هیوندای توسان 182 اسب بخار نیرو دارد و بیشینه سرعت آن 193 کیلومتر بر ساعت است.

کیا و هیوندا هر دو پنج سال ضمانت بدون محدودیت کیلومتر دارند.

با وجود همه این مطالب خودروهای کیا و هیوندا نیز ممکن است دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. مشکل ممکن است در هر کدام از بخش‌های مکانیکی خودرو از جمله موتور بروز پیدا کند که در این صورت قاعدتاً نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد داشت.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور کیا و هیوندای استوک

هزینه تعمیر موتورهای کیا و هیوندا

هزینه تعمیر موتورهای کیا و هیوندا بسته به علت بروز مشکل متفاوت است و بعد از بررسی مشکل و عیب‌یابی هزینه تعمیر محاسبه می‌شود. از طرفی تنها خرید موتور مهم نیست بلکه نصب و تعویض موتور نیز اهمیت دارد.

خرید موتور استوک کیا و هیوندا

تهیه قطعات اصلی به منظور تعمیر موتور ماشین‌هایی مثل کیا و هیوندا که وارداتی هستند بسیار پرهزینه است. در چنین مواردی می‌توان از قطعه استوک استفاده کرد. قطعه استوک قطعه‌ای است که هرچند مربوط به ماشین موردنظر نیست اما فابریک و اصل می‌باشد.

اما چرا باید از قطعات اصلی کیا و هیوندا استفاده کرد؟

در صورت استفاده از قطعه اصلی می‌توان از عملکرد صحیح آن مطمئن بود چرا که این قطعات تحت نظارت و کنترل کیفیت این دو شرکت تولید می‌شود و درنظر گرفتن تمامی ضوابط و انواع استاندارهای لازم باعث شده است قطعات اصلی کاملاً جایگزین قطعه معیوب بشوند. از طرفی استفاده از قطعات نامناسب سبب کاهش عملکرد خودرو شده و ماشین شما را از گارانتی خارج خواهد کرد.

یافتن قطعه استوک و اطمینان از آن نیز خود مسئله ساز است و به همین دلیل تهیه قطعه استوک باید از محلی مطمئن و با قیمت مناسب صورت بگیرد. برای تهیه قطعات استوک موتورهای کیا و هیوندا می‌توانید به لوازم استوک خودروهای وارداتی مهندس علی حمیدی مراجعه نمایید.

ضمانت موتورهای کیا و هیوندا

یکی از مسائل مهم در هنگام خرید و پس از خرید موتورهای استوک کیا و هیوندا و دیگر خودروهای وارداتی رضایت مشتریان و خدمات پس از فروش است. قیمت مناسب و کیفیت بالای لوازم یدکی این فروشگاه و وجود ضمانت پس از فروش یکی از عوامل موثر در جذب مشتری و آسودگی خاطر مخاطبان ما است. در فروشگاه لوازم استوک خودروهای وارداتی مهندس علی حمیدی ما به همه این موارد می‌اندیشیم و موتورهای استوک کیا و هیوندا را با تضمینی قطعی به شما عزیزان عرضه می‌کنیم.

خدمات دیگر تویولند