• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

موتور استوک ماکسیما

  • خانه
  • /
  • موتور استوک ماکسیما
موتور استوک ماکسیما

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور استوک ماکسیما

ماکسیما یکی از خودروهای ژاپنی است که تاکنون در هفت نسل تولید شده است و از سال 1380 در ایران مونتاژ شده است. در آن روزها نیسان ماکسیما یکی از مدل‌های پر قدرت و لوکس بازار خودروی ایران بوده و امروزه و با گذشت مدت زمان زیادی از اولین مونتاژ آن، هنوز طرفداران خاص به خود را دارد. این خودرو دارای دو نوع اتوماتیک و دنده‌ای است که از نظر سطح تجهیزات و امکانات تفاوت زیادی با هم ندارند. با همه مزیت‌های خاص خود ماکسیما معایبی نیز دارد از جمله اینکه:

مصرف سوخت بالایی دارد و باعث ضعف این خودرو در برابر رقبای چهار سیلندری خود مثل تویوتا کمری شده است.

امکانات رفاهی و ایمنی بالایی ندارد.

قطعات یدکی و خدمات فنی مربوط به ماکسیما پرهزینه است و این ماشین از معدود خودروهای شش سیلندری داخلی است و همین مسئله سبب دسترسی دشوار به قطعات یدکی آن شده است. از طرفی تعمیرکاران ماهر در این زمینه بسیار کم هستند و همه این مسائل در کنار هم سبب روی گردانی بسیاری از این ماشین شده است.

در فرمان پذیری اندکی ضعیف است. و…

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

با همه این مطالب، موتور ماکسیما یکی از اجزای بسیار مهم آن است و نقش به‌سزایی در سلامت ماشین دارد. قطعات موتور این ماشین شامل شمع، پیستون، سوپاپ، دینام و تسمه و … است. مشخصات موتور بسته به مدل ماشین متفاوت بوده و مدل‌های بالاتر دارای امکانات و قدرت بیش‌تری هستند. برای نمونه موتور ماکسیمای اروپایی 6 سیلندر داشته و 43 سوپاپه است. حجم موتور ماکسیما 3000 سی‌سی است و انتقال نیرو با دیفرانسیل جلو است. 227 اسب بخار قدرت دارد و حداکثر گشتاور آن 228 نیوتون متر است. جعبه دنده به صورت 4 دنده خودکار است و شتاب صفر تا صد آن هشت ثانیه به طول می‌انجامد. حداکثر سرعت این مدل از ماکسیما 255 کیلومتر در ساعت است.

قیمت موتور ماکسیما

قیمت موتور ماکسیما با توجه به تورم و نرخ دلار محاسبه می‌شود و نمی‌توان قیمت واحدی برای همیشه و برای این موتورها تعیین کرد. از طرفی قیمت موتورهای آکبند، استوک و … با هم متفاوت است و بسته به نیاز و بودجه در دسترس، فرد می‌تواند اقدام به تهیه آن بنماید.

مشکلات موتور ماکسیما

به طور معمول خرابی در هر قسمت از موتور باعث می‌شود ماشین به خوبی حرکت نکند و احساس امنیت و راحتی نداشته باشیم. از جمله عوامل خرابی موتور ماکسیما رینگ پیستون است. وقتی رینگ فرسوده می‌شود سوخت و هوا به به قسمت پایین سیلندر منتقل شده و انفجار و احتراق مناسب صورت نگرفته و بنابراین موتور دچار خرابی می‌گردد. با استفاده از روغن مناسب و با کیفیت می‌توان از بروز چنین مشکلی جلوگیری کرد.

میل‌لنگ دیگر قطعه‌ای است که از جمله دیگر اجزای مهم موتور ماکسیما می‌باشد. میل‌لنگ حرکت خطی پیستون را به حرکت دورانی تبدیل کرده و در صورت نرسیدن روغن به این قطعه دچار خرابی می‌شود و باعث حرکت خشک و سفت خودرو می‌گردد.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

موتور استوک ماکسیما

خرید موتور استوک ماکسیما

تهیه قطعات اصلی به منظور تعمیر موتور ماشین‌ مثل ماکسیما که وارداتی است بسیار پرهزینه می‌باشد. در چنین مواردی می‌توان از قطعه استوک استفاده کرد. قطعه استوک قطعه‌ای است که هرچند مربوط به ماشین موردنظر نیست اما فابریک و اصل می‌باشد. از طرفی یافتن قطعه استوک و اطمینان از آن ممکن است بر نگرانی شما بیفزاید و به همین دلیل تهیه قطعه استوک باید از محلی مطمئن و با قیمت مناسب صورت بگیرد. برای تهیه قطعات استوک موتور ماکسیما می‌توانید به لوازم استوک خودروهای وارداتی مراجعه نمایید.

ضمانت موتورهای استوک ماکسیما

یکی از موارد مهم در هنگام خرید و پس از خرید موتورهای استوک ماکسیما رضایت مشتریان است. قیمت مناسب و کیفیت بالای لوازم یدکی این فروشگاه و وجود ضمانت پس از فروش سبب جلب رضایت مشتریان است. ما به همه این خدمات می‌اندیشیم و موتورهای استوک ماکسیما را با تضمینی قطعی به شما مشتریان عزیز عرضه خواهیم کرد.

موتور استوک ماکسیما

خدمات دیگر تویولند