• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

موتور استوک مورانو

  • خانه
  • /
  • موتور استوک مورانو
موتور استوک مورانو

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

خرید موتور استوک مورانو

خرید موتور استوک مورانو 2022 که انتخاب بدیهی و آوانگارد در میان کراس‌اوورهای دوردیفه سایز متوسط بودو ممکن است کابین آرام و سواری نرم آن برای رانندگانی که به‌دنبال آرامش هستند، مناسب باشد؛ اما برای سایر افرادی که به‌دنبال سرعت هستند و هنگام حرکت دچار خواب‌آلودگی می‌شوند، مناسب نیست. مورانو تنها موتور ارائه‌شده 3.5 لیتری V-6 است که قدرت زیادی را ارائه می‌دهد. نقطه‌ضعف آن این است که با یک گیربکس اتوماتیک متغیر پیوسته (CVT) جفت شده است که تمام لذت رانندگی را کاهش می‌دهد.

انواع موتور مورانو

موتور مورانو ۲۰۰۶: این موتور جزو قدیمی‌ترین موتور‌ها در بازار است که نوع موتور آن گاز، نوع حرکت آن به صورت اتوماتیک با سرعت متغیر پیوسته، نوع درایو آن تمام چرخ، نوع سیلندرها V6 MPG می‌باشد و دارای گارانتی اولیه 3 yr./ 36,000 mi است.

موتور مورانو ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲: ویژگی فنی این موتور، محور محرک دودیفرانسیل، گیربکس cvt ایکس‌ترونیک، پیشرانه ۶ سیلندر و حجم موتور ۳.۵ لیتری است. این موتور دارای قدرت ۲۵۶ اسب بخار، شتاب ۸ ثانیه، سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت و مصرف ترکیبی ۱۰.۹ لیتر درصد کیلومتر است.

موتور مورانو از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹ تغییر چندانی نکرد؛ ولی در این میان خبرهایی  جدید درمورد استوک مورانو  نیز به گوشمان می‌رسید و منتظر خبرهای جدیدی در این حوزه بودیم.

در اواخر سال ۲۰۱۹ بود که خبری در خصوص موتور  مورانو به گوش رسید که شرکت‌های خارجی توانستند بالاخره موتوری با ویژگی‌های جدید و منحصربه‌فرد بسازند. پس از اتمام مراحل اولیه آن و امتحانات پی‌درپی توانستند که محصول جدید خود را در سال ۲۰۲۰ روانه بازار کنند که با استقبال گرم مردم روبه‌رو شد.

موتور استوک مورانو ۲۰۲۰: ویژگی این موتور مورانوی جدید یک موتور ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر است که قادر به تولید ۲۶۰ اسب بخار قدرت است. این مدل به امکاناتی مانند سیستم سیفتی شیلد 360 مجهز است و تودوزی جدیدی به نام super black در این خودرو به کار رفته است.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

خرید موتور مورانو

موتور مورانو می‌تواند عملکرد سوخت موتور را به‌خوبی انجام دهد. مورانو، این خودروی خانوادگی اسپرت که با اکثر خودروهای اسپرت قابل‌مقایسه است، قدرت زیادی در زیر کاپوت خود دارد و با موتور 3.5 لیتری V6 260 اسب بخاری، گیربکس متغیر پیوسته (CVT) و سیستم چهارچرخ متحرک هوشمند می‌تواند به طور خودکار از حالت دوچرخ به چهارچرخ متحرک در بزرگراه تغییر وضعیت دهد تا به حداکثر بهره‌وری سوخت 28 مایل بر گالن برسد. موتور استوک مورانو به‌دلیل ویژگی‌های نابی که دارد، از نظر قیمت نسبت به برندهای دیگر گران‌تر می‌باشد.

خرید موتور استوک مورانو

این موتور نیز مانند سایر موتور‌ها دارای ضمانت‌نامه کتبی است. در هر موقع از سال، اگر دچار نقص فنی شدید، می‌توانید با تویولند تماس بگیرید تا متخصصان شما را در این زمینه راهنمایی کنند. حتی اگر چندین سال از خرید موتور استوک مورانو گذشته باشد، می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. در صورتی که مشکل موتور شما برطرف نشود، تیم مجرب به محل شما می‌آیند تا مشکل فنی را بررسی کنند. اگر مشکل موتور از این طریق هم حل نشود، آن را به تعمیرگاه می‌برند و پس از تعمیر، آن را به شما تحویل خواهند داد.

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

موتور استوک مورانو

خدمات دیگر تویولند