• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر جلوبندی خودرو

  • خانه
  • /
  • تعمیر جلوبندی خودرو

مهندس علی حمیدی 09129426434

تعمیر جلوبندی خودرو یا جلوبندی سازی

تعمیر جلوبندی خودرو : یکی دیگر از بخش‌‌های تخصصی موجود در تویولند بخش تعمیر جلوبندی خودرو است. جلوبندی به بخش جلویی و زیرین خودرو گفته ‌می‌شود که وظیفه تعلیق خودرو، کاهش لرزش خودرو هنگام رانندگی روی سطوح ناهموار و انتقال حداقلی این تکان‌‌ها به اطاق خودرو را بر عهده دارد. کمک فنرها که بخش اصلی جلوبندی خودرو را تشکیل ‌می‌دهند، در واقع نقش ضربه گیر را بازی ‌می‌کنند و به کاهش فرسودگی و مشکلات مربوط به جعبه فرمان، دیفرانسیل، گیربکس، سیبک‌‌های فرمان خودرو و … کمک ‌می‌نمایند. کیفیت تعلیق خودرو یا هندلینگ به طور مستقیم به سیستم جلوبندی خودرو مربوط ‌می‌شود و هر چقدر کیفیت سیستم جلوبندی بهتر باشد لذت و کیفیت رانندگی نیز بیشتر خواهد بود.

جلوبندی خودرو شامل قطعاتی همچون فنر و کمک فنرهای جلو، اکسل، سیستم تعلیق جلو، میل موجگیر، سیستم چرخ‌‌ها، بلبرینگ و توپی چرخ‌‌ها، طبق و.. است. هر یک از این بخش‌‌ها ممکن است دچار خرابی و فرسودگی شده و مشکلاتی را سبب گردند. از جمله مشکلات مربوط به جلوبندی خودرو و علایم آن عبارتند از: لرزش فرمان خودرو به دلیل بالانس نبودن چرخ‌‌ها و خرابی بلبرینگ، انحراف خودرو به یک سمت به دلیل اشکال در اتصالات فرمان و تنظیم نبودن زوایای چرخ ، گیج زدن خودرو به دلیل شل بودن میله تعادل، وجود سرو صدای نامتعارف هنگام عبور از موانع و یا سوت زدن چرخ‌‌ها.

تعمیر جلوبندی خودرو

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر جلوبندی خودرو

جلوبندی خودروهای مختلف بسته به نوع طراحی و وزن خودرو متفاوت هستند و به همین خاطر برای تنظیم و تعمیرات آنها ‌می‌بایست آشنایی کافی با سیستم مهندسی هر خودرو و فناوری‌‌های به کار رفته در آن وجود داشته باشد. سپردن کار تعمیر جلوبندی خودرو به افراد غیر متخصص ممکن است خسارات جبران ‌ناپذیری همچون افت شدید خودرو را در بر داشته باشد.

مجموعه تویولند آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر جلوبندی خودروهایی نظیر بنز، بی ام و، تویوتا، هیوندا، میتسوبیشی، کیا و سایر برندهای وارداتی است و قادر خواهد بود خدماتی نظیر رفع لاستیک سایی، بالانس کردن چرخ‌‌ها، تعویض بوش‌‌ها، تعویض بلبرینگ چرخ، رفع لقی سیبک، تعویض کمک فنر، تنظیم زوایای فرمان، آچارکشی اتصالات، تعویض یا تراشکاری دیسک و غیره را به مراجعین خود ارائه نماید.

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای انجام کار، ‌می‌توانید با مجموعه تماس حاصل نمایید.

تماس بگیرید: 09129426434

خدمات دیگر تویولند