• تلفن: 09129426434
 • ایمیل: info@toyoland1.com
 • ساعات کاری: 08:00-21:00

امداد خودرو تویولند

 • خانه
 • /
 • امداد خودرو تویولند
امداد خودرو تویولند

09129426434

امداد خودرو شرق تهران

امروزه گسترش جاده‌ها و افزایش رفت و آمد توسط خودروهای سواری بسیار چشمگیر است. در مقابل افزایش تردد وسایل نقلیه، ممکن است گاهی خودروها با مشکل مواجه شوند. در چنین شرایط اضطراری حضور یک کارشناس خودرو الزامی می‌شود. مجموعه‌ای از کارشناسان هستند که در خودروها به رانندگان خدمات ارائه می‌دهند. این مجموعه با نام امداد خودرو شناخته شده است. خدماتی که امداد خودروها ارائه می‌دهند، خرابی و تعمیرات وسایل نقلیه را شامل می‌گردد. تمامی مراکز امداد خودرو از متخصان و کارشناسان مجرب تشکیل می‌شوند. چنین تیم مجربی در ارائه بهترین خدمات فنی به رانندگان بسیار مهارت دارند. با تعمیر وسایل نقلیه و ارائه اطلاعات لازم در زمینه خودرو، از سمت کارشناسان امداد خودرو به رانندگان، اطمینان خاطری کامل برای رانندگان بوجود می‌آید. در نهایت می‌توانند با آسودگی خیال به ادامه مسیر خود بپردازند. در ادامه با این مرکز بیشتر آشنا می‌شوید.

اهمیت وجود شرکت‌های امداد خودرو

ایجاد مراکز امداد خودرو در سراسر کشور، نشان دهنده میزان اهمیت وجود شرکت‌های امداد خودرویی است. در صورت نبود هر یک از مراکز امداد خودرو در جاده‌ها، ایجاد آشوب و اضطراب در وجود رانندگان افزایش می‌یابد. به همین دلیل، دلایل خاصی برای نشان دادن میزان اهمیت امداد خودرو وجود دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • کمک رسانی در موقعیت‌های اضطراری: شرکت‌های امداد خودرو می‌توانند هنگامی که برای اتومبیلی حادثه رخ داد، به راننده کمک کنند. در نهایت خودرو می‌تواند به نزدیکترین تعمیرگاه انتقال یابد.
 • خدمات پشتیبانی: مراکز امداد خودرو می‌توانند از سمت خود به رانندگان پشتیبانی برای تعمیرات خودروها ارائه دهند. تعمیر قطعات خودرو، رفع اشکالات موتور خودرو، تعویض قطعات خودرو، برطرف نمودن مشکل در سیستم‌های برقی و الکتریکی می‌توانند شامل خدمات پشتیبانی شوند.
 • ایجاد آسودگی خاطر برای رانندگان: وجود امدادگران در مسیرها، به رانندگان آسودگی خاطر می‌دهد. زیرا رانندگان می‌دانند در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، امداد خودرو به کمک آن‌ها خواهدآمد و در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف می‌گردد.

با توجه به موارد ذکر شده، مطمئنا از میزان اهمیت مراکز امداد خودرو باخبر شدید. مزایای بالای امداد خودرو اغلب موجب شده تا میزان حمل و نقل جاده‌ای افزایش یابد.

09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

امداد خودرو تویولند

فعالیت امداد خودرو

فعالیت مراکز امداد خودرو عموما به دو دسته تقسیم بندی می‌شود. اما میزان پوشش دهی فعالیت امداد خودرو یک امر همگانی است. برخی از نقاط کشور تحت نظر امداد خودرو نیستند و هیچ خدماتی ارائه نمی‌دهند. اما سایر مراکز امداد خودرو تنها در نقطه یا شهری خاص فعالیت‌های خود را انجام داده و خدمات ارائه می‌دهند. بطور کل می‌توان گفت مراکز امداد خودرو، بیشترین پوشش دهی خود را به مناطق پرتردد و مناطقی که بیشترین ترافیک را دارند، انجام می‌دهد.

میزان فعالیت شرکت‌های امداد خودرو، عموما تا ساعات رسمی کار می‌باشد. حتی تعطیلات و جمعه ‌ها نیز به مشتریان خدماتی ارائه نمی‌کنند. نقطه مقابل این مراکز، مراکزی است که به صورت 24 ساعته به رانندگان خدمات ارائه می‌دهند و برای جلب رضایت و خدمات دهی رانندگان تمام تلاش خود را می‌کنند. بهترین کار برای اطلاع از خدمات مراکز امداد خودرو، این است که با دقت جست و جو کنید. جست و جوی دقیق مراکز امداد خودرو موجب می‌شود تا نزدیک‌ترین و بهترین مرکز امداد خودرو را پیدا کرد. از طرفی می‌توان برای ارائه خدمات مورد نظر هم پرس و جو نمود.

وظایف شرکت امداد خودرو

بعد از تاسیس و راه اندازی مراکز امداد خودرو برخی از وظایف مشخص برای این مرکز مشخص شد.  هر شرکت امداد خودرو برای انجام وظیفه، باید به درستی به وظایف خود رسیدگی کند. از جمله وظایف مراکز شرکت خودرو، به شرح زیر می‌باشد:

 1. برطرف کردن انواع مشکل فنی پیش آمده: یکی از هدف‌های اصلی از ایجاد مراکز امداد خودرو، تعمیر و رفع مشکلات فنی خودرو است. هرگونه مشکل فنی، مشکلات اکتریکی، تعمیر موتور، تعویض روغن، فیلتر و… را امداد خودرو انجام می‌دهد.
 2. حمل خودرو تا تعمیرگاه: در برخی از موارد امکان تعمیر خودرو و رسیدگی به مشکلات فنی خودرو در محل حادثه نمی‌باشد. از این رو امدادگران خودرو را تا محل حادثه، با استفاده از ابزار مناسب، حمل کرده و با تعمیرگر آشنا می‌کنند. نوع ماشین، وزن ماشین و… نحوه جابجایی خودرو را مشخص می‌کند.
 3. تعمیر در محل حادثه: رانندگان بعد از بروز خرابی ماشین، با امدادگران تماس می‌گیرند و آن‌ها را در جریان می‌گذارند. امدادگران در زمان بسیار کمی خود را به محل حادثه می‌رسانند. انجام تعمیرات جزئی و قابل حل در همان مکان انجام می‌شود. در نظر داشته باشید، در صورتی که مشکلات جدی باشند، احتیاج به جابجایی ماشین و مراجعه به تعمیرکار است.
 4. ارائه باتری: شرکت‌های امداد خودرو قابلیت ارائه خدمات باتری همانند شارژ باتری، تعویض باتری، تعمیر باتری و… را دارند.
 5. ارائه خدمات حوادث: امداد خودرو می‌توان خدماتی در حین وقوع حوادث رانندگی ارائه کند. در صورت بروز هرگونه تصادف رانندگی، امکان جابجایی ماشین و سایر عوامل توسط امداد خودرو صورت می‌گیرد.

با شرح بخشی از وظایف امداد خودرو، می‌توان به این نتیجه رسید که مراجعه به امداد خودرو در جاده‌ها بهترین گزینه است. این مراکز سعی دارند تا بهترین خدمات را در اسراع وقت به رانندگان و سایر مراجعین ارائه دهند.

سرویس‌های مکانیکی از طرف امداد خودرو

همانطور که در مطالب قبلی اشاره کردیم، امداد خودرو سعی می‌کند تا حد امکان تعمیرات را در محل انجام دهد. اما در صورتیکه این امکان وجود نداشته باشد، ناچارا به مراکز تعمیر و تعمیرگاه‌های معتبر، اتومبیل انتقال داده می‌شود. یکی از تعمیرگاه‌های معتبر در زمینه تعمیر و ارائه برترین خدمات، مرکز تعمیرگاه تویولند می‌باشد. این مرکز با استفاده از فناوری‌های نوین و بکارگیری متخصصان، سعی دارد تا مشکلات فنی و عمده اتومبیل‌ها را برطرف نماید. در این مرکز انواع ماشین‌های لوکس و خارجی به صورت تخصصی تعمیر می‌شوند. تویولند در حین تعمیر اتومبیل‌های لوکس سعی دارد تا از بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات و تجهیزات اتومبیل‌ها را بکار ببرد.

حمل با جرثقیل تا تعمیرگاه توسط تویولند

تویولند با در اختیار داشتن گاراژ و جرثقیل حمل خودرو در مجموعه خود، این امکان را دارد تا خودروهای در خیابان و جاده مانده را تا تعمیرگاه رسانده و بدست تعمیرکاران مجرب تویولند بسپارند. درصورت نیاز همین حالا تماس بگیرید:

09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

خدمات دیگر تویولند