• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر صفر تا صد چراغ خودرو

  • خانه
  • /
  • تعمیر صفر تا صد چراغ خودرو
تعمیر چراغ خودرو

تعمیر چراغ خودرو ، ترمیم چراغ خودرو

عیب یابی و تعمیر چراغ خودرو

چراغ های خودرو بخش مهمی هستند که نبود آن ها در شب می تواند باعث ایجاد تصادف های شدید شود. اما علل خرابی چراغ خودرو چیست؟ عوامل مختلفی دست به دست هم می دهند که چراغ خودرو شما دچار مشکل بشود در زیر با این موارد آشنا شوید.

 برای پیدا کردن مشکل چراغ خودرو باید عیب یابی کاملی بر روی آن انجام بشود که باید گفت روند عیب یابی بستگی به نوع خرابی که برای چراغ ایجاد شده است دارد. یکی از علل خرابی در چراغ ها از کار افتادن چراغ جلوهای خودرو است که عمدتا علت این موضوع مشکلات الکتریکی هستند. گاهی هم به ناگهان یکی از چراغ ها دیگر روشن نمی شود این مشکل مربوط به سوختن لامپ موردنظر است.

 از جمله مشکلات دیگر چراغ های خودرو شامل کار نکردن چراغ نور بالا یا پایین ، کار نکردن چراغ های جلو خودرو ، نور کم چراغ ها ، شسکتن طلق چراغ ها ، کدر شدن طلق ، خط و خش افتادن بر روی طلق و… می باشد ، در صورت مشاهده تمام این موارد بهتر است با تعمیرگار متخصص مشورت کنید.

محسن ناطقیان ۰۹۱۲۲۶۸۶۴۱۱

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

خدمات تخصصی تعمیر چراغ خودرو

در بالا به مشکلاتی که ممکن است چراغ خودرو را درگیر کند، اشاره کردیم در این بخش با خدماتی که تعمیرگاه تویولند در زمینه ی تعمیر چراغ خودرو به مشتریان خود ارائه می دهد آشنا شوید.

خدمات تعمیر چراغ خودرو شامل:

 ترمیم ترک چراغ خطر ، ترمیم چراغ عقب خودرو ، ترمیم چراغ جلو خودرو ، تعمیرLED   ، رفع ماتی چراغ خطر ، ترمیم شکستگی چراغ های خودرو ، پولیش چراغ ، از بین بردن زردشدگی و خط و خش چرا خودرو ، شست و شو بیرون و داخل چراغ خودرو ، ترمیم نئون چراغ ها و…

برای دریافت خدمات تعمیر چراغ خودرو با تعمیرگاه تویولند در ارتباط باشید.

تعمیر چراغ خودرو توسط تعمیرگاه تویولند

چراغ خودروهایی مانند کیا ، هیوندا ، بنز ، بی ام و و سایر برندهای مطرح دیگر، بسیار قیمت بالایی دارند به همین علت هر زمان که دچار مشکل بشوند برای شما هزینه بر خواهند بود  و انتخاب تعمیرگاه تخصصی با عملکردی با کیفیت بهترین راه حل برای جلوگیری از اتلاف هزینه های شماست.

تعمیرگاه تویولند تعمیر چراغ خودروهایی مانند بنز ، بی ام و ، میتسوبیشی و… را با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در کمترین زمان انجام می دهد. سرعت در عیب یابی و تعمیر خودرو در کنار دریافت هزینه مناسب این تعمیرگاه تخصصی را در بین مشتریان محبوب ساخته است.

امید داریم به جمع مشتریان راضی تویولند بپیوندید.

محسن ناطقیان ۰۹۱۲۲۶۸۶۴۱۱

تعمیر چراغ خودرو

خدمات دیگر تویولند