• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00
تعمیر انواع ماشین های هیبریدی

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

انواع ماشین های هیبریدی

ماشین های هیبریدی که به عنوان ماشین های سبز نیز شناخته می شوند، نیروی مورد نیاز خود را از یک موتور دریافت نمی کنند. این ماشین ها دارای یک موتور برقی و یک موتور بنزینی می باشند. مصرف بنزین این ماشین ها بسیار کم است و این موضوع در کارایی و راندمان ماشین تاثیرات مثبتی دارد.

از انواع ماشین های هیبریدی می توان به ماشین های پلاگین هیبریدی و ماشین های هیبرید کامل اشاره کرد.

تعمیر انواع ماشین های هیبریدی

تعمیر انواع ماشین های هیبریدی نیازمند تخصص در این زمینه می باشد و باید برای این موضوع به یک تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین های هیبریدی مراجعه کنید.

اگر در صفحه کیلومتر ماشین هیبریدی با پیغام Hybrid System Check مواجه شدید، باتری ماشین شما دچار مشکل شده است و برای بر طرف کردن این موضوع باید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا سیستم باتری خودرو به صورت کامل بررسی شود.

ماشین های هیبریدی دارای دو سیستم خنک کننده مجزا می باشند که یک سیستم برای خنک کردن موتور بنزینی و یک سیستم برای خنک کردن موتور برقی مورد استفاده قرار می گیرد و اگر این سیستم های خنک کننده با مشکل مواجه شوند، ECU ماشین هیبریدی دچار اختلال می گردد و مانع از Ready شدن ماشین می شود.

مهندس علی حمیدی 09124254922

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر لنت ترمز انواع ماشین های هیبریدی

اکثر ماشین های هیبریدی به مجهز به سیستم بازیابی انرژی ترمز می باشند که این موضوع باعث می شود که ماشین در مدت زمان طولانی تر و با شدت کمتر ترمز بگیرد. استفاده از این سیستم در ماشین های هیبریدی مانع از وارد شدن فشار زیاد به لنت ها می شود. در مواقعی ممکن است سیستم بازیابی انرژی ترمز ماشین هیبریدی با مشکل مواجه شود و شدت ترمز بالا برود، در چنین مواقعی باید نسبت به تعمیر لنت ترمز ماشین هیبریدی اقدام کنید.

تعویض روغن انواع ماشین های هیبریدی

بازه زمانی تعویض روغن در ماشین های هیبریدی نسبت به ماشین های معمولی طولانی تر است. زمان تعویض روغن انواع ماشین های هیبریدی وابسته به میزان کیلومتری که ماشین حرکت کرده است توسط کمپانی سازنده ماشین در دفترچه راهنما آن نوشته شده است. برای تعویض روغن انواع ماشین های هیبریدی باید به تعمیرگاه های تخصصی که در زمینه تعمیر این ماشین ها فعالیت می کنند مراجعه کنید.

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

تعمیر انواع ماشین های هیبریدی