• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر برق خودرو

عیب یابی و تعمیر برق و سیم کشی خودرو

تماس بگیرید: مهندس علی پور نوری 09123930619

عیب یابی و تعمیر برق و سیم کشی خودرو

تعمیر برق خودرو

تویولند دارای بخش عیب یابی و تعمیرات برق خودرو به نام بخش “برق تخصصی” است. سیستم برقی و باتری خودرو از جمله قسمت‌‌های مهم و تاثیرگذار خودرو هستند. خودرو توسط سیستم جرقه زنی موتور روشن ‌می‌شود و کامپیوتر خودرو که وظیفه کنترل و تنظیم میزان سوخت، افزایش امنیت و برخی امکانات رفاهی در خودروهای مدل بالاتر را بر عهده دارد با برق کار ‌می‌کند.

سیستم روشنایی و راه اندازی اولیه خودرو نیز به نیروی برق نیاز دارد. بنابراین خودروی شما از لحظه روشن شدن تا انتهای مسیر و قفل شدن و استفاده از دزدگیر با سیستم برق سر و کار دارد.

از جمله اصلی ترین قطعات برقی خودرو شامل باتری و دینام، سنسور اکسیژن، کویل، انژکتور، وایر شمع، کامپیوتر خودرو، لامپ ماشین، چراغ‌‌های خودرو و غیره است. باتری منبع اصلی تامین نیروی برق خودرو بوده و دینام وظیفه شارژ مجدد باتری را برعهده دارد.

تعمیرات برق خودرو به بخش وسیعی از خرابی‌‌های اتومبیل مربوط ‌می‌شود. برخی از علائم مربوط به خرابی سیستم برق خودرو، از کار افتادن ناگهانی موتور به دلیل اشکال در سیستم جرقه زنی، از کار افتادن چراغ سقفی و سیستم صوتی، ضعیف شدن چراغ‌‌های خودرو، روشن شدن چراغ هشدار در کنار صفحه کیلومتر شمار، افت ولتاژ هنگام آمپر کشیدن باتری، دیر روشن شدن خودرو و نشتی اسید باتری ‌می‌باشند.

مهندس علی پور نوری 09123930619

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

پرسنل مجرب

تویولند با بهره گیری از پرسنل مجرب و ماهر که مهارت‌‌های فنی لازم را دارا بوده و توانایی درک نقشه‌‌های سیم کشی خودرو های مختلف را دارند و همچنین با اقداماتی از قبیل استفاده از سیستم‌‌های کامپیوتری عیب یابی در خودروهای جدید، بررسی و تست قسمت‌‌های الکتریکی، تعمیر و تعویض قطعات برقی خودرو، استفاده از نمودارهای برق خودروهای خاص جهت یافتن نقاط آسیب دیده و آزمایش نهایی پس از تعمیر، خدمات کامل و مطمئنی را در زمینه تعمیرات برق خودرو به مراجعین ارائه ‌می‌نماید.

در عین حال ‌می‌تواند در مورد تعمیرات تخصصی سیستم‌‌های تهویه، آینه‌‌های برقی، سیستم‌‌های صوتی و تصویری، سانروف و سقف پانوراما، رفع مشکلات کروز کنترل و رادار، تعویض داشبورد و قفل مرکزی خودروهای لوکسی همچون بنز، پورشه، بی ام و، آئودی، تویوتا و غیره به شما کمک نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات ‌می‌توانید با متخصصین ما در تویولند تماس حاصل نمایید.

تماس بگیرید: مهندس علی پور نوری 09123930619

عیب یابی و تعمیر برق و سیم کشی خودرو
عیب یابی و تعمیر برق و سیم کشی خودرو

خدمات دیگر تویولند