• تلفن: 09124254922
 • ایمیل: info@toyoland1.com
 • ساعات کاری: 08:00-21:00

خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه

 • خانه
 • /
 • خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه

تعمیرگاه پورشه ، خدمات تخصصی پورشه

خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه

اگر صاحب یک خودرو از برند پورشه (Porsche) هستید، خوب است بدانید در تویولند می توانید خدمات تعمیرگاهی پورشه نظیر:

 • تعمیر موتور پورشه
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه
 • تعمیر جلوبندی پورشه
 • تعمیرات برق تخصصی پورشه
 • نصب آپشن های پورشه
 • سرویس های دوره ای پورشه

پورشه یک شرکت خودروسازی آلمانی با تمرکز بر روی تولید خودروهای لوکس و اسپرت است. دفتر اصلی این شرکت بزرگ آلمانی در شهر اشتوتگارت واقع است. تولیدات اصلی شرکت پورشه شامل: پورشه باکستر، کایمن، پورشه 911، پانامرا، ماکان و کاین است.

فردیناند پورشه در سال 1931 برای اولین بار این شرکت را بنیان گذارد. این شرکت در ابتدا در زمینه طراحی و توسعه موتور اتومبیل و مشاوره مهندسی فعالیت می‌کرد اما هیچ خودرویی تحت نام کمپانی پورشه تولید نمی شد. یکی از اولین فعالیت های این کمپانی، همکاری در ساخت فولکس واگن بیتل بود؛ این خودرو یکی از موفق ترین اتومبیل های ساخته شده در تاریخ است.

خودرو پورشه 64 درسال 1939 با الهام گیری و شباهت بسیار به این اتومبیل موفق ساخته شد. در طول جنگ جهانی دوم تولیدات فولکس واگن تبدیل به ورژن های نظامی شد که پورشه همچنان در تولید و طراحی آن نقش داشت. پورشه همچنین اقدام به طراحی چندین تانک سنگین کرد که منجر به ساخت تانک های تایگر 1 و تایگر 2 گردید. در انتهای جنگ جهانی دوم در سال 1945 کمپانی فولکس واگن به تصرف انگلیسی ها در آمد و فردیناند پورشه جایگاه خود در هیئت مدیره این شرکت از دست داد.

مهندس علی حمیدی 09124254922

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

در 15 دسامبر همان سال فردیناند به اتهام جنایات جنگی دستگیر شد اما محاکمه نشد. در دوره 20 ماهه حبس فردیناند، فری پورشه پسر او به فکر ساخت اولین خودروی خود افتاد؛ چون هیچ اتومبیلی در بازار نبود که او را راضی کند. او همچنین وظیفه هدایت کمپانی در سخت ترین روزهایش را تا آزادی پدر در سال 1947 به عهده داشت. در سال 1964 پس از موفقیت های بدست آمده توسط مدلهای گوناگون از جمله 550 اسپایدر، کمپانی در نهایت مدل 911 را تولید کرد.

در سال 1972 برای حل مشکلات بوجود آمده بر سر بدست گیری قدرت در کمپانی، پورشه از یک شرکت با مسئولیت محدود وارد بازار سهام به صورت عمومی شد. سرمایه ای که از طریق فروش سهام وارد شرکت شد، موجب شکوفایی مجدد آن گشت. از سال 1992 تا 2009 با مدیر عاملی وندلاین وایدکینگ پورشه از یک شرکت زیان ده به سودآور ترین شرکت خودروسازی جهان تبدیل شد. هم اکنون پورشه پنجمین خودرو ساز آلمانی در رده بندی سود با توجه به سود و درآمد سالانه است.

به دلیل قیمت بالای خودروهای تولید شده توسط این شرکت و متعاقبا خریداران محدود آن، تولیدات این شرکت در شمار پایین تولید می شوند، اما با توجه به قیمت بالا سود زیادی را عاید شرکت می کنند. در سال 2019 ( و دقیقا شب قبل از نگارش این مقاله)، پورشه با رونمایی از اولین خودروی تمام الکترونیک خود با نام تایکان (Taycan)، به معنی اسب جهنده، وارد رقابت در بازار خودروهای الکتریکی شد.

پورشه دارای رکورد 19 پیروزی در مسابقات 24 ساعته لمانس می باشد. این کمپانی، در حال حاضر بزرگترین تولید کننده خودروهای مسابقه ای در جهان است. در مورد دوام و کیفیت محصولات این کمپانی خوش نام نیز ذکر این نکته خالی از لطف نیست، که طی تحقیق انجام شده در سال 2011 عنوان شد 97.4 درصد از پورشه های تولید شده در 25 سال اخیر همچنان در جاده ها تردد می کنند.

جهت بهره مندی از خدمات تعمیر پورشه ، با مجموعه تویولند تماس بگیرید.

خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه
خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه
تعمیر خودروی برند پورشه در تویولند:
خدمات و تعمیرگاه تخصصی پورشه

خدمات مجموعه تخصصی تویولند