• تلفن: 09124254922
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تویوتا

تعمیرگاه تخصصی تویوتا - بهترین تعمیرگاه تویوتا

تعمیرگاه تویوتا

اگر صاحب یک خودرو از برند تویوتا هستید خوب است بدانید که در تویولند می توانید خدمات تعمیرگاه تویوتا نظیر:

  • تعمیر موتور تویوتا
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا
  • تعمیر جلوبندی تویوتا
  • تعمیرات برق تخصصی تویوتا
  • نصب آپشن های تویوتا
  • سرویس های دوره ای تویوتا

کمپانی تویوتا (Toyota) یک کمپانی خودرو سازی ژاپنی پرآوازه است که در سرتاسر جهان و حتی در قلب اقتصادی دنیا یعنی آمریکا دارای طرفداران بسیاری است. هر چند که برند تویوتا کار خود را با صنعت نساجی و بافندگی آغاز نمود اما از سال 1930 نخستین خطوط تولید خودروی خود را راه اندازی نمود و رفته رفته توانست به سطحی از بهره وری و سوددهی دست یابد که روش های خاص مورد استفاده در خط تولید آن، تبدیل به روش هایی مطرح در علم مهندسی صنایع گردند. رویکردهایی همچون کایزن، تولید ناب، تولید به هنگام و غیره همگی شیوه های مورد استفاده در کمپانی تویوتا بوده اند و امروزه به عنوان نمونه هایی مثال زدنی در مقاطع دانشگاهی تدریس می شوند.

با این مقدمه کوتاه می توان نتیجه گرفت که محصولات ساخت این شرکت بدون شک از کیفیت بالایی برخوردار بوده و منطبق با به روز ترین استانداردهای جهانی هستند. کمپانی تویوتا مالک برندهای لکسوس، دایهاتسون، سایون، هینوموتورز و دینا نیز هست.

بهترین تعمیرگاه تویوتا

همین حالا تماس بگیرید: 09124254922

برند تویوتا به داشتن خودروهایی مقاوم و ایمن شهرت دارد و بخش زیادی از بازار خودروهای آفرود را نیز از آن خود کرده است. از آن جمله می توان به خط تولید تویوتا هایلوکس اشاره کرد که از سال 1968 راه اندازی شد و در ابتدا وانت های کامپکت با ظاهری جنگی تولید می نمود. این خط تولید به مرور زمان توانست نیازها و سلایق مشتریان را به خوبی درک نموده و با آنها منطبق شود و در نهایت به مدل های لاکچری هایلوکس همچون تایگر و هایلوکس 2018 بیانجامد. هایلوکس رتبه اول فروش خودرو را در سال 2017 در قاره پهناور استرالیا به خود اختصاص داده است.

یکی دیگر از مدل های محبوب این برند، تویوتا لندکروز است که از دهه 70 میلادی شروع به تولید کرده و محبوبیت آن به قدری بوده که کمپانی تویوتا تا به امروز تولید آن را متوقف نکرده است. این مدل از سری خودروهای دو دیفرانسیل و مجهز به سیستم چهار چرخ متحرک است و علت نامگذاری آن به این نام، رقابت با رقیب سرسختی به نام لندرور در بازارهای جهانی است.

از دیگر مدل های محبوب تویوتا می توان به کمری، کرولا، پرادو، اف جی کروز و غیره اشاره کرد. تویولند آمادگی ارائه باکیفیت ترین خدمات تخصصی تعمیر تویوتا در ارتباط با مدل های مختلف این برند را دارد.

بهترین تعمیرگاه تویوتا

خدمات مجموعه تخصصی تویولند