• تلفن: 09129426434
 • ایمیل: info@toyoland1.com
 • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیرگاه فولکس واگن

 • خانه
 • /
 • تعمیرگاه فولکس واگن

تعمیرات فولکس واگن ، خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای

اگر خودروی شما از برند فولکس واگن (Volkswagen) می باشد، تویولند می تواند خدمات زیر را به شما ارائه دهد:

 • تعمیر موتور فولکس واگن
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک فولکس واگن
 • تعمیر جلوبندی فولکس واگن
 • تعمیرات برق تخصصی فولکس واگن
 • نصب آپشن های فولکس واگن
 • سرویس های دوره ای فولکس واگن

فولکس واگن یک شرکت خودروسازی آلمانیست که در سال 1937 و با روی کار آمدن نیروهای نازی تاسیس شد. دفتر اصلی این کمپانی بزرگ آلمانی در شهر وولفسبورگ واقع است. این شرکت در سالهای 2016 و 2017 از نظر فروش در صدر خودروسازان بزرگ جهان قرار گرفت. بزرگترین بازار هدف این کمپانی چین است، که سهم 40 درصدی در خرید و سود این شرکت دارد. فولکس واگن در زبان آلمانی به معنی اتومبیل مردم است. این نام، شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ آلمانی نیز محسوب می شود: “اتومبیل مردم”.

در اوایل دهه 1930 اتومبیل وسیله ای لوکس محسوب می شد و اکثر آلمان ها توان خرید وسیله ای بهتر از موتور سیکلت نداشتند. به طوری که از هر 50 آلمانی تنها یک نفر صاحب خودرو بود. در خلال آن سالها بسیاری از خودرو سازان مثل بنز برای ساخت اتومبیلی که عموم مردم توانایی خرید آن را داشته باشند تلاش می کردند.

در سال 1934 و هنگامی که دیگر خودروسازان مشغول اجرای چنین پروژه ای بودند، آدولف هیتلر دستور ساخت خودرویی با توان حمل 2 بزرگسال و 3 کودک و با حداکثر سرعت 100 کیلومتر بر ساعت را داد. او می خواست تمام شهروندان آلمانی توان خرید اتومبیل را داشته باشند.

تعمیرگاه فولکس واگن

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیرگاه فولکس واگن

علیرغم مذاکرات دولت آلمان با خودرو سازانی که خودشان از قبل روی این پروژه کار می کردند، خیلی زود مشخص شد هیچ خودروساز خصوصی توان تولید خودرویی با مشخصات و قیمت مورد نظر را ندارد. بنابراین هیتلر تصمیم گرفت دولت آلمان حامی مالی این پروژه گردد و از طرح فردیناند پورشه برای ساخت آن استفاده شود. این خودرو با هوا خنک می شد، در نتیجه آبی برای یخ زدن وجود نداشت و این موضوع باعث عملکرد خوب این خودرو در مناطق سرد می شد.

هدف این بود که هر آلمانی با اجرای شعار:” اگر می خواهید اتوبیل خودتان را برانید، هفته ای 5 مارک کنار بگذارید” صاحب خودرو شود. در نهایت نیز 336 هزار آلمانی با این طرح صاحب خودرو شدند. باید یادآور شد که کل پروژه توجیه اقتصادی نداشت و تنها به خاطر حمایت حزب نازی عملی شد. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این اتومبیل همان فولکس واگن بیتل یا فولکس قورباغه ای بود که همه با آن آشنایی داریم.

در سالهای پس از جنگ جهانی (1961-1948)، فولکس واگن هم به عنوان سمبلیک و هم از نظر اقتصادی از مهمترین عناصر هویت آلمان غربی محسوب می شد. در دسامبر 1961 تولیدات این شرکت از مرز 5 میلیون در سال گذشت و از آن زمان تا کنون هرگز به زیر 1 میلیون نرسیده.

در اواسط دهه 1970 میلادی میزان تولیدات شرکت فولکس واگن رفته رفته برابر با دیگر خودروسازان بزرگ اروپا شد. مدل گلف از زمان معرفی تبدیل به پرچم دار این کمپانی شد. از سال 1974 و با ارائه اولین مدل فولکس واگن گلف تا به حال هفت نسل از این خودروی محبوب تولید شده است.

اگر چه تولید خودرو های اسپرت برای این شرکت سودآوری نداشت، اما این شرکت برای رقابت با دیگر کارخانه‌ها، مجبور به تولید آن‌ها بود. از این میان می‌توان به اتومبیل ۱۶ سوپاپ فولکس‌واگن سانتانا سیریکو با حداکثر سرعت ۲۰۹ کیلومتر در ساعت اشاره کرد.

در سال 1991 این شرکت از نسل سوم اتومبیل گلف خود رونمایی کرد که در همان سال به عنوان خودروی سال اروپا انتخاب شد.

طی سالهای فعالیت خود این شرکت توانسته خود را به عنوان یکی از معتمدترین خودروسازان جهان معرفی کند. لازم به ذکر است که این برند محبوب، بیش از هر خودروساز دیگری در جهان در بخش تحقیق و توسعه هزینه می کند.

جهت بهره مندی از خدمات تعمیر فولکس واگن ، با مجموعه تویولند تماس بگیرید.

تعمیرگاه فولکس واگن

خدمات مجموعه تخصصی تویولند