• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیرگاه آئودی

تعمیرگاه آئودی در شرق تهران با کادر مجرب

تعمیرگاه آئودی

اگر خودرو برند آئودی (Audi) دارید، می توانید خدمات تعمیرگاهی زیر را در تویولند دریافت نمایید:

  • تعمیر موتور آئودی
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک آئودی
  • تعمیر جلوبندی آئودی
  • تعمیرات برق تخصصی آئودی
  • نصب آپشن های آئودی
  • سرویس های دوره ای آئودی

آئودی یک شرکت اتومبیل سازی آلمانیست که دفتر مرکزی آن در شهر اینگولشتات، ایالت باواریا قرار دارد. تمرکز اصلی این شرکت بر تولید خودروهای لوکس است. این شرکت از سال 1964، به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه فولکس واگن به شمار می رود.

جالب است بدانید که آئودی به همراه مرسدس بنز و بی ام و، پرفروش ترین خودروسازان لوکس جهان هستند و هر سه نیز از کشور آلمان می باشند.

کمپانی آئودی بیش از یک قرن پیش توسط آگوست هورش، در سال ۱۸۹۹ تأسیس گردید. این شرکت که ابتدا نامش هورش کمپانی بود، در سال ۱۹۰۱ اولین خودروی خود را، به کمک ۱۵ کارگرش تولید نمود. این خودرو حداکثر سرعتی معادل 32 کیلومتر بر ساعت داشت.

با شروع جنگ جهانی اول، شرکت آئودی مجبور به تولید جنگ ‌افزار شد. آگوست هورش سال ۱۹۲۰ از مدیریت شرکت آئودی کناره‌گیری کرد، اما به عنوان عضوی از هیئت مدیره به فعالیت در شرکت ادامه داد.

برای خرید لوازم AUDI کلیک کنید.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

پس از پایان یافتن جنگ جهانی دوم، در سال ۱۹۵۸ شرکت مرسدس بنز حدود ۸۷٪ درصد از سهام آئودی را خریداری کرد و سال ۱۹۵۹ مابقی سهام شرکت را نیز بدست آورد، اما پس از آن، در سال ۱۹۶۴ گروه فولکس‌واگن ۵۰٪ درصد از سهام آئودی را از شرکت مرسدس بنز خریداری کرد. این شرکت در سال ۱۹۷۲ خودروی آئودی ۸۰ فاکس و سال ۱۹۷۴ خودروی مدل آئودی ۵۰ را عرضه کرد. پس از آن خودروهای اسپورت آئودی اس۶ و آئودی اس۸ را، با مشارکت فولکس ‌واگن تولید نمود، که در مسابقات رالی به موفقیت ‌های چشمگیری نیز دست یافتند.

در سال ۱۹۹۱ شرکت آئودی برای سومین سال پی ‌در پی در بازارهای ایالات متحده آمریکا رکورد فروش خود را بهبود بخشید و این رشد و افزایش فروش شرکت، تا سال ۲۰۰۸ با دستیابی به بازارهای آسیا ادامه داشت. به‌ طوری که حدود ۶۰٪ درصد بازار آسیا در کلاس خود را به خود تعلق داد. شرکت آئودی اولین تولیدکننده خودروهای تمام گالوانیزه در جهان است، همچنین خودروی آئودی ای۸، با بدنه تمام آلومینیمی نیز متعلق به همین شرکت می ‌باشد، که در کارخانه نکازاولم آئودی تولید شده ‌است. خودروهای این شرکت همواره به قدرت بالای موتورهایشان، شناخته می ‌شوند. علاوه بر این، آئودی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودروهای اسپورت و خودروهای برقی نیز می ‌باشد.

آرم آئودی که از 4 حلقه در هم تنیده تشکیل شده، در واقع نشان از پیوستن 4 شرکت خودرو سازی مستقل است. این شرکت ها عبارت اند از هورش، آئودی، واندرر و دی کی دبلیو.

در اواخر سال ۱۹۹۸، شرکت آئودی، برند ایتالیایی لامبورگینی را به قیمت ۱۱۰ میلیون دلار خریداری کرد. علاوه بر این، آئودی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای اسپورت جهان به ‌شمار می‌آید. از دیگر نقاط قوت این شرکت می‌ توان به تولید گسترده خودروهای برقی در سال‌های گذشته، اشاره نمود.

برای دریافت خدمات تعمیر خودروی آئودی خود با تویولند تماس بگیرید.

تعمیرگاه آئودی
تعمیرگاه آئودی

خدمات مجموعه تخصصی تویولند