• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر موتور سانتافه

  • خانه
  • /
  • تعمیر موتور سانتافه
تعمیر موتور سانتافه

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

تعمیر موتور سانتافه در شرق تهران

سانتافه یکی از خودروهایی می باشد که در تیپ های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل تولید و عرضه می شود. این خودرو از موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری بهره می برد. موتور سانتافه نسبت به خودروهای کره ای دیگر بیشتر یاتاقان می زند. موتور خودرو سانتافه مانند دیگر خودروها به دلایلی از جمله نشتی روغن از موتور، یاتاقان زدن و… دچار نقص فنی می شود.

یکی از علت های اصلی خرابی و تعمیر موتور سانتافه، استفاده از روغن موتورهای تقلبی در بازار است. موتور سانتافه نسبت به روغن بسیار حساس می باشد و این که دارندگان این خودرو از چه روغنی استفاده می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد.

 دلایل اصلی نیاز به تعمیر موتور سانتافه

یاتاقان زدن

یاتاقان زدن در صورتی اتفاق می افتد که روغن کافی به سطح میل لنگ و یاتاقان نرسد و اصطکاک مابین این دو قطعه رخ دهد.

اختلاط آب و روغن

آب و روغن با وجود این که در کنار یکدیگر و به طور همزمان درون پیشرانه مشغول کار هستند، به هیچ عنوان نباید اجازه دهید این دو با یکدیگر اختلاط  یابند در غیر این صورت مشکلاتی برای موتور خودرو به وجود می آید.

شکستن سوپاپ ها

اگر شکستن سوپاپ به دلیل تنظیم نبودن فاصله بین گاید سوپاپ و سیت آن باشد، تعویض سوپاپ مشکل را حل نخواهد کرد. سوپاپ جدید در صورتی کار خواهد کرد که فاصله بین آن به درستی تنظیم شده باشد، در غیر این صورت تنظیم نبودن آن باعث شکستگی سوپاپ خواهد شد.

روغن سوزی در محفظه احتراق

روغن سوزی در محفظه احتراق به دلیل خرابی لاستیک های ساق سوپاپ و یا خربی جداره سیلندر رخ می دهد.

شکستن سوپاپ و یا پیستون ها

اگر سوپاپ یا پیستون ها دچار ترک یا شکستگی شوند به تعمیر نیاز پیدا می کنند. از علائم خرابی این قطعات می توان به این موارد اشاره نمود که موتور خودرو در جا می زند و قادر به کار کردن نمی باشد، افزایش مصرف سوخت، خرابی دینامیک خودرو و…

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر موتور سانتافه

بهترین راه کار برای جلوگیری از خرابی موتور سانتافه

یکی از بهترین راه کارها برای جلوگیری از خرابی موتور سانتافه این است که راننده در صورت شنیدن صدای غیر عادی از موتور خودرو سریعا به تعمیرکار متخصص مراجعه کند. زیرا توجه به صداهای غیرعادی موتور باعث جلوگیری از خسارت های بیشتر به موتور می شود. جهت جلوگیری از مشکلات تعویض اویل پمپ در زمان مشخص و استفاده از فیلتر روغن  روغن اصلی بسیار موثر می باشد و سبب افزایش طول عمر موتور سانتافه می شود.

ایراد موتور سانتافه

تشخیص سریع ایراد موتور سانتافه باعث عدم بروز مشکلات بیشتر و جدی می شود که این کار باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. هر شخصی به راحتی نمی تواند مشکلات موجود در موتور سانتافه را تشخیص دهد و تنها افراد حرفه ای قادر به انجام این کار می باشند. با توجه به این که امروزه برای ساخت خودروها از جیدترین تکنولوژی ها و قطعات هنگام ساخت خودرو استفاده می شود، اما مواردی وجود دارد که در دراز مدت می توانند نیاز به تعمیر داشته باشند.

امروزه روند تعمیر با استفاده از تجهیزات مختلف متفاوت شده است و به هیچ عنوان نمی توان گفت که گران قیمت ترین و لاکچری ترین خودروها دچار مشکل نمی شوند. بنابراین نباید توقع داشت که به خاطر گران قیمت بودن خودرو هیچ گونه مشکلی در خودرو ایجاد نمی شود. و بر حسب کیفیتی که خودروها دارند در دراز مدت نیاز به تعمیر دارند که در این حالت وجود مراکز تعمیری مانند تویولند به صورت حرفه ای خدماتی ارائه می دهند.

خدمات ارائه شده تویولند برای تعمیرموتور سانتافه

  • تعویض اویل پمپ
  • رفع مشکلات سرسیلندر
  • رفع مشکلات cvvt های موتور سانتافه
  • تعمیرات اساسی موتور یاتاقان زده ای سانتافه با بهترین کیفیت
  • انجام تراشکاری های تخصصی برای قسمت های مختلف موتور سانتافه با پیشرفته ترین دستگاه ها

هزینه تعمیر موتور سانتافه در تویولند

تکنسین های تعمیر موتور سانتافه در تویولند ابتدا بررسی خواهند نمود که موتور خودرو چه ایراداتی دارد، آیا روغن سوزی دارد، آیا یاتاقان های خودرو موتور هنگام کار کردن صدا می دهد، آیا زنجیر موتور پاره شده است و…

در مرحله بعد با توجه به این که چه تعداد لوازم جانبی باید تهیه شود به بررسی هزینه تقریبی تعمیر موتور سانتافه می پردازند، و هزینه را به مشتری اعلام می نماییم. شما می توانید برای تعمیر موتور سانتافه به مجموعه تویولند مراجعه کنید و از بهترین تعمیرکاران موتور سانتافه خدمات ارزنده ای دریافت نمایید.

خدمات دیگر تویولند