• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

خرید لوازم استوک پورشه

  • خانه
  • /
  • خرید لوازم استوک پورشه
خرید لوازم استوک پورشه

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

لوازم استوک پورشه

پورشه یکی از انواع خودروهای لوکس در جهان می‌باشد که طرفداران زیادی دارد. این خودرو نیز همانند هر خودرو دیگری با گذشت زمان قطعاتش با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند. خرید قطعات با کیفیت و اصل برای این خودرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما یکی از موارد مهمی که قرار است در ادامه به بررسی آن بپردازیم خرید لوازم استوک پورشه به جای خرید لوازم نو و آکبند برای این خودرو می‌باشد.

موتور استوک پورشه

چنانچه با علائمی همچون ایجاد صداهای عجیب و غریب، جوش آوردن و لرزش بدنه  این خودرو مواجه شدید در کمترین زمان ممکن به یک تعمیر گاه مراجعه کنید زیرا به احتمال زیاد موتور پورشه خراب شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. در برخی مواقع خرابی‌های ایجاد شده آنقدر عمیق می‌باشند که باید به تعویض موتور بپردازید. اگر قصد پرداخت هزینه‌های گزاف برای خرید موتور آکبند ندارید می‌توانید موتور استوک برای پورشه خریداری کنید.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

خرید لوازم استوک پورشه

گیربکس استوک پورشه

گیربکس پورشه از چرخ دنده‌های مختلفی ساخته شده و جزء جعبه دنده‌های نیمه اتوماتیک بشمار می‌رود. چنانچه در پورشه با علائمی همچون بوی سوختگی، ایجاد صداهای عجیب و غریب در زمان حرکت و… مواجه شدید به یک تعمیرگاه مراجعه کنید تا گیربکس پورشه بررسی شود. اگر هزینه کافی برای خرید گیربکس نو و آکبند پورشه را ندارید می‌توانید گیربکس استوک برای پورشه تهیه کنید. خرید گیربکس استوک پورشه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید با پرداخت هزینه‌ای کم یک گیربکس برای پورشه خود تهیه و بر روی آن نصب کنید.

لوازم یدکی استوک پورشه

لوازم یدکی پورشه نیز همانند هر وسیله نقلیه دیگری بر اثر عواملی همچون ضربه، تصادف، رفتارهای نادرست راننده و مشکلات فنی دچار آسیب می‌شوند و به تعمیر و یا تعویض نیاز دارند. در برخی مواقع مشکل لوازم یدکی را نمی‌توان با تعمیر آنها بر طرف کرد و بنا به تشخیص تعمیر کار این لوازم باید تعویض گردند. در چنین مواقعی به جای استفاده از لوازم یدکی نو و آکبند برای پورشه می‌توان از لوازم یدکی استوک پورشه استفاده کرد. زیرا خرید لوازم یدکی استوک برای صاحب خودرو هزینه کمتری دارد و می‌تواند با پرداخت هزینه‌ای کم لوازم مورد نیاز خودرو خود را تهیه کند. در برخی مواقع نیز امکان پیدا کردن و خرید لوازم یدکی نو و آکبند برای پورشه وجود ندارد که لوازم استوک را می‌توان به راحتی از مراکز معتبر همچون مجموعه تویولند خریداری کرد.

قطعات برقی استوک پورشه

دینام، باتری، شمع، وایر شمع، کوئل و… جز قطعات برقی پورشه محسوب می‌شوند. این قطعات در اثر گذشت زمان و یا رفتارهای نادرست راننده خراب می‌شوند و نیاز به تعویض دارند. اگر توانایی کافی برای پرداخت هزینه قطعات برقی نو برای پورشه را ندارید می‌توانید از قطعات برقی استوک برای این خودرو استفاده کنید. با خرید قطعات برقی استوک به جای خرید قطعات برقی نو و آکبند، به محیط زیست نیز کمک می‌کنید زیرا زباله‌های صنعتی کمتری را وارد محیط زیست می‌کنید.

نکات مهم هنگام خرید لوازم استوک پورشه

در هنگام خرید لوازم استوک پورشه به نکات زیر دقت کنید تا بتوانید بهترین و با کیفیت‌ترین لوازم استوک را برای پورشه انتخاب و خریداری کنید.

  • از مراکز معتبر، لوازم استوک پورشه را خریداری کنید.
  • از فروشنده لوازم استوک پورشه اطلاعات کافی در رابطه با آن لوازم را بگیرید.
  • در هنگام خرید لوازم استوک پورشه به اصل بودن لوازم توجه کنید.
  • قبل از نصب لوازم استوک بر روی پورشه، آن لوازم را به یک تعمیرکار نشان دهید تا بتوانید از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

بهترین مرکز خرید لوازم استوک پورشه

همانطور که در بخش قبل بیان کرده‌ایم، لوازم استوک پورشه را باید از مراکز معتبر و مورد اعتماد خریداری کنید. تویولند یکی از مراکز معتبر و مورد اعتمادی می‌باشد که با خیال راحت می‌توانید بهترین لوازم استوک پورشه و سایر خودروها را از آن خریداری کنید. علاوه بر آن، تویولند در نصب لوازم استوک پورشه، تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای این خودرو خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران تویولند در تماس باشید.

خدمات دیگر تویولند