• تلفن: 09129426434
  • ایمیل: info@toyoland1.com
  • ساعات کاری: 08:00-21:00

تعمیر موتور اسپورتیج

  • خانه
  • /
  • تعمیر موتور اسپورتیج
تعمیر موتور اسپورتیج

همین حالا تماس بگیرید: 09129426434

تعمیر موتور کیا اسپورتیج

تعمیر موتور اسپورتیج باید توسط تکنسین های حرفه ای و مجرب انجام شود. در واقع در اغلب تعمیرگاه ها مشاهده می شود که تعمیرکاران توانایی تشخیص صحیح مشکلات به وجود آمده در موتور اسپورتیج را ندارند و برحسب آزمون و خطاهای نادرستی که می کنند به طور موقت مشکل خودرو را برطرف می‌نمایند.

موتور اسپورتیج یکی از بخش های حساس و مهم خودرو است که با کوچکترین مشکل در این قسمت و برطرف نکردن آن باعث بروز آسیب های جبران ناپذیری می شود. بنابراین دستکاری موتور این خودرو به وسیله افراد غیر حرفه ای می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. خوشبختانه دارندگان خودرو  اسپورتیج با مراجعه به سایت تویولند می توانند از خدمات تعمیر موتور این خودرو مطلع شوند.

چه زمانی باید تعمیر موتور اسپورتیج انجام شود؟

زمانی که بلوک سیلندر، که شامل شاتون، پیستون ، یاتاقان و میل لنگ است، دچار مشکل می شوند باید به عیب یابی و تعمیر موتور اسپورتیج بپردازید. هنگامی که عیب یابی قطعه ای از موتور خودرو مشخص شد، باید این بخش از خودرو کامل باز و از جای آن خارج شود، که به این کار پیاده سازی موتور اسپورتیج می گویند.

پس از باز نمودن موتور توسط تعمیرکار، باید تمام قطعات آن جدا شود و به صورت تخصصی به تعمیر آن بپردازد. به طور کلی تعمیر موتور هر خودرویی متفاوت است و باید تعمیر موتور اسپورتیج بر اساس تجربه و دانش متخصص این کار انجام شود.

مهندس علی حمیدی 09129426434

تهران، تهرانپارس، خ هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال، پلاک ۶۳۹/۲

تعمیر موتور اسپورتیج

مشکلات رایج موتور اسپورتیج

یکی از مشکلات اساسی اسپورتیج تولید صداهای غیر عادی از موتور خودرو می باشد. اگر صدایی احساس کردید نسبت به آن بی تفاوت نباشید. زیرا به مرور زمان خودرو یاتاقان می زند و امکان دارد یک طرف پیستون به سیلندر سایش وارد کند. این مشکل بر اثر یاتاقان زدن خودرو است و پس از آن موتور در آستانه شاتون زدن قرار می گیرد و آسیب جدی به موتور خودرو وارد می شود. در صورت بروز مشکل بلافاصله به تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید تا عیب یابی موتور بررسی شود و به تعمیر آن اقدام کنند.

قسمت های اصلی موتور اسپورتیج و علائم خرابی آن ها

  • میل لنگ

علائم خرابی میل لنگ: شنیدن صدای تق تق از موتور خودرو است که به آن یاتاقان زدن گفته می شود. و از دیگر علائم قفل شدن موتور می باشد که در این حالت موتور به هیچ عنوان روشن نمی شود.

  • یاتاقان

یاتاقان با روغن موتور در تماس است و وظایفی مانند تنظیم لقی عمودی بین میل لنگ و سیلندر، کم کردن اصطکاک بین میل لنگ و شاتون و جلوگیری از خوردگی آن ها و همچنین کم کردن اصطکاک بین میل لنگ و سیلندر و جلوگیری از خوردگی آن ها را به عهده دارد. علائم خرابی یاتاقان نرسیدن روغن به آن می باشد. در واقع ایراد اصلی در سیستم روغن کاری موتورمی باشد.

  • شاتون

از علائم خرابی شاتون می توان به بریدن یا شکستن شاتون، شل شدن پیچ های اتصال شاتون یا خلاصی میله ای که شاطون را به پیستون وصل می کند اشاره نمود.

  • بغل یاتاقانی

شنیدن صدای بسیار کم تقه زدن موتور هنگام گرفتن یا رها کردن کلاچ از علائم خرابی بغل یاتاقانی می باشد.

تعمیر حرفه ای موتور اسپورتیج باید توسط چه کسی انجام شود؟

تعمیر حرفه ای موتور اسپورتیج به دانش و تخصص کاملی نیاز دارد. به طور مثال توجه کردن به صدای موتور یکی از مهم ترین گزینه هایی است که در بحث تعمیر موتور اسپورتیج حائز اهمیت است. با توجه به این که تمام بخش های خودرو به گونه ای با یکدیگر مرتبط هستند و در بحث عملکرد بخش دیگر تاثیر مستقیمی دارد بهتراست در تعمیر این قطعه حساسیت زیادی داشته باشید.

بنابراین همیشه باید در بهترین حالت ممکن بازدهی عالی را از خودرو دریافت نمود. در واقع همیشه جلب رضایت مشتری در اولویت کار تعمیرکاران تویولند قرار داشته و بهترین خدمات را به مشتری ارائه می دهند.

هزینه تعمیر موتور اسپورتیج

اگر برای تعمیر موتور اسپورتیج به یک مرکز معتبر که خدمات را به صورت حرفه ای ارائه می دهند، مراجعه کنید مطمئن باشید که هزینه های پرداختی شما چندان زیاد نمی باشد. با مراجعه به تعمیرگاه تویولند کارشناسان در رابطه با تعمیر هزینه موتور این خودرو شما را راهنمایی می کنند. در واقع تویولند، رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار می دهند و مناسب ترین هزینه ها را در رابطه با خدماتی که ارائه می دهند، دریافت می کنند. پس شما می توانید جهت برطرف کردن مشکلات موتور خودرو  اسپورتیج به این مرکز فوق العاده و مطمئن مراجعه نمایید.

خدمات دیگر تویولند